18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kij w szprychy

Koniec Ojca Mateusza? "Emisja wstrzymana"

Wojciech Kozicki
14.11.2023  14:28
TVP wstrzymuje 30. sezon serialu Ojciec Mateusz. Co na to Artur Żmijewski?
TVP wstrzymuje 30. sezon serialu Ojciec Mateusz. Co na to Artur Żmijewski? Fot: VIPHOTO/East News

Serial „Ojciec Mateusz” znika z TVP. Czy zostaną nakręcone nowe odcinki? Artur Żmijewski nie będzie już jeździł rowerem po Sandomierzu? Ujawniono informacje jak Telewizja Publiczna ostro tnie koszty.

Lubicie serial „Ojciec Mateusz”? Mamy złą wiadomość. Widzowie nie zobaczą w tym roku w całości 30. sezonu "Ojca Mateusza". Zapadła decyzja w TVP – wcześniejsze zakończenie emisji. Co dalej z serialem o księdzu na rowerze?

Ojciec Mateusz wstrzymany. Kiedy TVP pokaże nowe odcinki?

Jak uspokaja Wirtualna Polska, powołując się na Wirtualne Media, serial podobno wróci w 2024 roku. Jak na razie Telewizja Publiczna przerwała sezon „Ojca Mateusza” ze względów finansowych. Powrót serialu i wznowienie 30. sezonu ma nastąpić wiosną, a jak na razie emitowane będą powtórki.

Ojciec Mateusz” z bożą pomocą zostanie w ramówce TVP? Twórcy chyba powinni pomodlić się o cud, bo  średnia oglądalność pierwszych trzech odcinków w tegorocznej ramówce jesiennej wyniosła 1,5 mln widzów. Serial zdobył jedynie 12,4 proc. udziału w rynku.

Koło Fortuny już nie kręci widzów? Krzan zagrożona

Ofiarą cięć finansowych padł nie tylko „Ojciec Mateusz". Telewizja Publiczna zimą wstrzymała produkcję nowych odcinków teleturnieju „Koło Fortuny”. Bez Izabelli Krzan (która może i tak wylecieć z TVP), widzów mediów publicznych czeka wyjątkowo zimna zima.

„Ojciec Mateusz" jest polską wersją włoskiego tasiemca "Don Matteo". Głównym bohaterem jest ksiądz (Artur Żmijewski), detektywistyczny geniusz, który pomaga sandomierskiej policji rozwiązywać zagadki kryminalne już od 2007 r. Wtedy serial zadebiutował na ekranach TVP

- przypomina Wirtualna Polska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje