18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słoneczko dogrzało

Korwin-Mikke z żonką na plaży. "Tak powinna wyglądać para prezydencka"

05.07.2019  18:02
Korwin-Mikke z żonką na plaży. "Tak powinna wyglądać para prezydencka"
Korwin-Mikke z żonką na plaży. "Tak powinna wyglądać para prezydencka" Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News i Marcin Bruniecki/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke wyraźnie nie ma żadnych większych kompleksów. Polityk wraz z żoną opalał się na plaży, a wszystko relacjonował na swoim Instagramie. Nas jednak bardziej niż widok półnagiego 77-latka, zaskoczyły komentarze internatów.

Janusz Korwin-Mikke niczego się nie wstydzi. Na pewno nie czuje dyskomfortu na widok swoich zdjęć z młodości - przeciwnie, lubi się nimi chwalić. Najwyraźniej nagość również go nie krępuje.

Zobacz także

Janusz Korwin-Mikke na plaży

Podczas niedawnej fali upałów, polityk wraz ze swoją młodziutką żoną - korzystali z życia. Bez krępacji, w kostiumach kąpielowych wyginali się na plaży. Janusz Korwin-Mikke, który zdecydowanie lubi dzielić się z ludźmi swoim życiem - opublikował relację na Instagramie.

Nie to jednak, że możemy pooglądać uśmiechniętego od ucha do ucha Korwina, jest zdumiewające. Najbardziej zaskoczył nas jeden z komentarzy, który jako pierwszy rzuca się w oczy.

Tak powinna wyglądać para prezydencka - napisał ktoś, kto wyraźnie jest zwolennikiem polityki Korwina.

Wiele osób zgodziło się z tym komentującym. Dziwne, że takie rzeczy przychodzą ludziom do głowy, kiedy patrzą na zdjęcia z wakacji. Widzieliście kiedyś parę prezydencką w bikini? To byłby hit!

Z drugiej strony, Waszym zdaniem Korwin realnie ma jakąkolwiek szansę na zrealizowanie marzenia śmiałego internauty?

Przeczytaj więcej
Komentarze