18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zakochana i szczęśliwa"

Kozidrak potwierdza nowy związek! Będzie ślub?

Wojciech Kozicki
13.03.2023  12:55
Kozidrak potwierdza: zakochana, nowy związek. Będzie ślub?
Kozidrak potwierdza: zakochana, nowy związek. Będzie ślub? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Beata Kozidrak potwierdza  - jest zakochana w nowym związku. Wokalistka zespołu Bajm w rozmowie z „Vivą!” ujawniła czy weźmie ślub z nowym partnerem.

Beata Kozidrak w wywiadzie dla magazynu Viva! odsłoniła swoje życie prywatne i potwierdziła nowy związek. Co prawda po prawie 40 latach małżeństwa z Andrzejem Pietrasem doszło do rozwodu, ale nie poddała się i znalazła nową miłość. Wokalistka Bajmu jest zakochana i szczęśliwa. Czy planuje ślub z partnerem? Decyzja w tej sprawie już zapadła…

Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował. Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. Tak jak on mówi: jesteś wolną kobietą, nic nie musisz. Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili – opowiedziała Kozidrak w wywiadzie. (Viva!)

Kozidrak o byłym mężu i nowej miłości. Czy weźmie ślub?

Kozidrak ma dobre relacje z byłym mężem. Wyznała, że on zna jej obecnego partnera. Co więcej, wokalistka Bajmu zna aktualną partnerkę Andrzeja Pietrasa.

Obecnie Beata Kozidrak podnosi się wizerunkowo po wyroku sądu i prowadzeniu samochodu po alkoholu. Wydała też nową płytę solową „4B”. Nowa muzyka Beaty Kozidrak, jak sama twierdzi, zawiera w sobie czas, gdy znalazła szczęście w nowej miłości. W rozmowie z Vivą! zapewniła, że teraz będzie „iść do przodu, bawić się życiem i celebrować każdą chwilę”.

Po pewnych zmianach w moim życiu, po rozwodzie szukałam swojego miejsca, innej przestrzeni. Znalazłam miłość, upiłam się nią jak w piosence i budowałam siebie. Teraz pokazuję siebie z innym doświadczeniem, z pewnymi błędami. Człowiek jest tylko człowiekiem. Pięknie pewien wspaniały aktor powiedział mądrze: „Nie trać swojej wartości, jesteś kim wyjątkowym, błędy są częścią naszego życia”. Ale to jest fajne, żeby wyciągać wnioski i iść do przodu, bawić się życiem, celebrować każdą chwilę. A ja to robię poprzez muzykę, płytę i spotkania z Wami– powiedziała Kozidrak. (Viva!)

Kozidrak zapewnia, że ślubu nie weźmie chociaż partner bardzo się stara.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także