18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A po romansach szedł na kremówki

Królikowski miał zagrać papieża! Stracił rolę bo...

Wojciech Kozicki
10.08.2023  15:21
Antek Królikowski jako jako papież Jan Paweł II niczym Piotr Adamczyk?
Antek Królikowski jako jako papież Jan Paweł II niczym Piotr Adamczyk? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News, MAREK LASYK/REPORTER

Antoni Królikowski święty nie jest, ale miał świętego zagrać. Radio ZET informuje, że syn Pawła Królikowskiego, były chłopak Julii Wieniawy i prawie były mąż Joanny Opozdy, miał zagrać papieża! Nie wcielił się jednak w Jana Pawła II przez filmy Patryka Vegi.

Antoni Królikowski… i wszystko jasne. Dziś znany jest przede wszystkim z walki o rozwód z Joanną Opozdą, którą zdradził i zostawił, gdy była w ciąży. Jako aktor znany jest głównie z ról kochliwych i jurnych amantów. Okazuje się, że jego kariera mogła podążyć w zaskakującym kierunku, bo miał zagrać papieża Jana Pawła II.

Antoni Królikowski jako papież. Patryk Vega go upupił?

Jak podaje Radio ZET, Antek Królikowski miał zagrać polskiego papieża w Teatrze Telewizji. Tydzień przed rozpoczęciem zdjęć produkcja zrezygnowała z Królikowskiego. Na decyzję miał wpływ jego wizerunek oraz filmy Patryka Vegi.

Takich propozycji się nie odrzuca. Ale tydzień przed zdjęciami zadzwonił reżyser, że ktoś z telewizji zobaczył zwiastun "Bad Boya" i że nie wypada, by ktoś taki zagrał papieża. Wcieli się w niego w końcu Józek Pawłowski- wyznał Antoni Królikowski w rozmowie z Show News.

Obecnie Antka Królikowskiego można oglądać w filmie „Porady na zdrady 2”. Obsadzony po warunkach?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje