18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Utrudniała mu leczenie?

Królikowski uderza w Opozdę. Płacił jej za...

10.03.2023  21:31
Kólikowski uderza w Opozdę. "Utrudniała leczenie, płaciłem jej za..."
Kólikowski uderza w Opozdę. "Utrudniała leczenie, płaciłem jej za..." Fot: TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski szokuje. Mąż Joanny Opozdy ujawnił, że musiał płacić jej ogromne pieniądze za to, że zażywał medyczną marihuaną. Utrudniała mu leczenie stwardnienia rozsianego? Proces rozwodowy zamieni się w medialną wojnę i pranie brudów?

Antoni Królikowski znowu szokuje – kolejna afera! Opublikował oświadczenie, w którym uderzył w swoją żonę i matkę dziecka Joannę Opozdę. Oskarżył ją, że utrudniała mu leczenie stwardnienia rozsianego, traktując medyczną marihuaną na równi z twardymi narkotykami i alkoholem. Ujawnił, że podpisał z nią umowę – za każde wykrycie w jego organizmie THC płacił jej 15 tysięcy złotych. Uiścił trzy takie opłaty.

Od lutego 2022 roku leczenie marihuaną było dla mnie bardzo utrudnione, z uwagi na dezaprobatę mojej ówczesnej partnerki, która traktowała marihuanę tak samo, jak twarde narkotyki czy alkohol. W trosce o ratowanie małżeństwa z matką mojego dziecka podpisałem nawet oświadczenie, że za każdorazowe wykrycie THC w moim organizmie zapłacę 15 tysięcy zł, co też trzykrotnie uczyniłem. Dopiero po rozstaniu z moją ówczesną partnerką, w lutym 2022 roku wdrożyłem regularne i w pełni świadome leczenie marihuaną, co przełożyło się na zanik kolejnych codziennych dolegliwości układu nerwowego – napisał Antoni Królikowski. (Pudelek)

Królikowski publikuje zeznania. Chce walczyć o pacjentów medycznej marihuany

Na tym jednak nie koniec afery. Królikowski na Instagramie oświadczył, że teraz będzie rzecznikiem pacjentów medycznej marihuany. Chce udowodnić, że marihuana nie spowodowała u niego zaburzenia zdolności prowadzenia pojazdów.

Królikowski przy okazji opublikował treść swoich zeznań, które złożył na policji.

Antoni Królikowski został w czwartek przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9 tetrahydrokannabinolu - przekazała w czwartek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

logo Tu się dzieje