18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kłopoty w raju

Kryzys u Cichopek i Kurzajewskiego? „Jest piekielnie zazdrosna”

23.06.2023  19:31
Kryzys u Cichopek i Kurzajewskiego? "Jest piekielnie zazdrosna"
Kryzys u Cichopek i Kurzajewskiego? "Jest piekielnie zazdrosna" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Bliska osoba z otoczenia Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego powiedziała redakcji „Świata Gwiazd” o kryzysie w ich związku. Czy kiedyś zaznają szczęścia?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedne z najgorętszych nazwisk w Polsce. Od kiedy ogłosili swój związek pod koniec zeszłego roku, nie milkną plotki na temat ich sytuacji osobistej. Wszystko za sprawą „Kobiety-petardy”, czyli Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie daje odpuścić parze i wciąż komentuje ich związek. To ona ujawniła, że Kasia i Maciej są parą, a później twierdziła, że Kurzajewski zdradzał ją w czasie małżeństwa.

Kryzys w związku Cichopek i Kurzajewskiego? „To próba dla ich związku”

W rozmowie ze „Światem Gwiazd” jakiś bardzo tajemniczy informator z bliskiego otoczenia Kasi Cichopek i Maciej Kurzajewskiego ujawnił informacje dotyczące ich związku. Ta bliska osoba opowiedziała o problemie, który wpływać ma na relacje między partnerami. Nie jest łatwo.

Kasia i Maciej przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty - mówi tajemniczy informator w rozmowie ze „Światem Gwiazd”.
Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo. Cichopek pozwała byłą żonę Kurzajewskiego, jednak w odpowiedzi Paulina Smaszcz wyśmiała wizję spotkania się w sądzie z nową partnerką jej byłego męża - dodaje informatorka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje