18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hakiel komentuje

Kryzys u Cichopek? "Kłótnia i łzy pod szkołą"

Wojciech Kozicki
14.04.2023  10:03
Kryzys u Kasi Cichopek? Hakiel, łzy i kłótnia pod szkołą
Kryzys u Kasi Cichopek? Hakiel, łzy i kłótnia pod szkołą Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to szczęśliwa para z TVP? W telewizji uśmiechy, a w życiu prywatnym łzy. „Super Express” ujawnia, że Katarzyna Cichopek płakała pod szkołą i kłóciła się z Hakielem. Kryzys w życiu prywatnym gwiazdy "M jak Miłość"?

Kasia Cichopek na Instagramie i programie "Pytania na śniadanie" TVP to chodzące szczęście. Emanuje radością, uśmiecha się, mówi jak jest zakochana w Macieju Kurzajewskim. Co jednak naprawdę dzieje się w jej życiu prywatnym? Najwyraźniej nie wszystko układa się jak w bajce.

Relacje Cichopek i Hakiela. Kłótnia i łzy pod szkołą

Jak ujawnia „Super Express”, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się w środę w szkole na wywiadówce swoich dzieci. Mieli „wyjść ze szkoły z ponurymi minami i nie chodziło o oceny ich dzieci”. Podobno doszło do kłótni.

Byłe małżeństwo odeszło na bok, by porozmawiać na osobności. Wygląda na to, że mieli do omówienia ważną sprawę. Kasia Cichopek wyciągnęła telefon i zaczęła pokazywać w nim coś byłemu mężowi. Marcin Hakiel wyglądał na zdenerwowanego. Oboje zaczęli dyskutować. Emocji nie brakowało, bo w pewnym momencie oboje otarli łzy, które zaczęły napływać do ich oczu – pisze „Super Express”.

Super Express skontaktował się z Marcinem Hakielem i zapytał co naprawdę wydarzyło się przed szkołą w Warszawie na Kabatach. Tancerz i były partner Kasi Cichopek dość wymijająco skomentował incydent zarejestrowany przez paparazzi.

Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci – powiedział Marcin Hakiel. (Super Express)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje