18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odejdzie z zespołu?

Kryzys w Ich Troje. Wiśniewski zniszczył życie wokalistce?

03.04.2019  12:24
Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje?
Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje? Fot: Facebook/Agata Buczkowska

Wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska rozważa odejście z zespołu. Powodem mają być plotki o jej romansie z Michałem Wiśniewskim. Piosenkarka jest załamana.

Ani Michał Wiśniewski nie ma szczęścia do stałości w związkach, ani Ich Troje do stałości w wokalistkach. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, coś musi być tam bardzo nie tak, skoro o odejściu myśli już SIÓDMA piosenkarka!

Agata Buczkowska ma zaledwie 20 lat i ciągle żyje w cieniu lidera zespołu, kontrowersyjnego, czerwonowłosego i zdecydowanie kochliwego Michała Wiśniewskiego. Wiśnia właśnie rozstaje się z kolejną żoną (miał ich już kilka), a media spekulują, co jest tego powodem. Pojawiły się więc plotki, że chodzi o nową kochankę, a tą miałaby być właśnie Buczkowska.

Ich Troje

Agata źle znosi plotki o romansie

Michał Wiśniewski się zakochał, a młoda wokalistka tak zawróciła mu w głowie, że złożył pozew rozwodowy - ćwierkają ptaszki i rozsyłają plotkę wśród fanów Wiśni i Ich Troje. Teraz Agata Buczkowska musi mierzyć się z zalewającym ją hejtem!

Odkąd gruchnęła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo - mówi informator serwisowi Fakt.pl.

Jak się okazuje, młoda piosenkarka coraz poważniej myśli o odejściu z zespołu i solowej karierze. Kontrakt z Ich Troje wygasa przed wakacjami, możliwe więc, że Agata go nie przedłuży. Może za to zająć się muzyką na własną rękę, ma już ponoć propozycję współpracy z dużej wytwórni.

Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego - czytamy w "Fakcie".

logo Tu się dzieje