18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz szokuje

Krzysztof Jackowski w telewizji Polsat. "To moje trupy"

31.05.2019  11:37
Krzysztof Jackowski w telewizji Polsat. "To moje trupy"
Krzysztof Jackowski w telewizji Polsat. "To moje trupy" Fot: Wikipedia

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który znany jest prawie wszystkim Polakom. Ostatnio w zapowiedzi programu telewizji Polsat zszokował widzów i prowadzącą.

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, który przez lata współpracował z policją w wielu głośnych sprawach zaginięć i morderstw. Ponieważ na ogół udawało mu się faktycznie pomóc służbom - szybko zyskał sławę jako ktoś, kto naprawdę na nadprzyrodzone zdolności.

Z czasem Krzysztof Jackowski zajął się tematami bardziej społecznymi i politycznymi. Mówił m.in. kto wygra wybory, kiedy nadejdzie wojna itp. Z uwagi najpewniej na jego rosnącą popularność - został zaproszony do programu telewizji Polsat - "Skandaliści". To w jego zapowiedzi zszokował widzów i prowadzącą, Agnieszkę Gozdyrę.

Krzysztof Jackowski zszokował widzów telewizji Polsat

W zapowiedzi padły słowa, które wielu dodatkowo jeszcze mogą zniesmaczyć.

Przerażające wizje, kontakt ze zmarłymi, poszukiwanie ciał. W „Skandalistach” najbardziej znany jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski – zapowiedziała Agnieszka Gozdyra występ słynnego Człuchowianina. To są moje trupy! Nigdzie się bez nich nie ruszam. Dobrze, że rodziny tego nie widzą. To jest wygrana w totolotka. To jest śmiech, to jest radość – odrzekł na to Jackowski.

Skoro pan Krzysztof szokuje już w zapowiedzi programu, to możemy tylko sobie wyobrazić, co zrobi na antenie.  "Moje trupy" i "wygrana w totolotka" - nie da się ukryć, że jest w tym coś niezwykle niestosownego. Być może miało być zabawnie, ale rodziny zaginionych i zamordowanych zdecydowanie nie ucieszą się na te słowa, no i cóż... teraz już się dowiedzą.

Zobacz także

logo Tu się dzieje