18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bez pracy, spadku i tantiem

Dramat młodego Krawczyka. "Nic nie mam"

Wojciech Kozicki
14.06.2023  20:28
Dramat młodego Krzysztofa Krawczyka. "Nic nie mam"
Dramat młodego Krzysztofa Krawczyka. "Nic nie mam" Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk junior i żona Krzysztofa Krawczyka walczą o majątek i testament Krzysztofa Krawczyka. Tymczasem jego syn otrzymał bolesny cios. Tantiemy z przebojów Krawczyka  z ZAIKS mu się nie należą?

Krzysztof Krawczyk zmarł 2 lata temu, ale nie dadzą mu odpłynąć parostatkiem w piękny rejs. Syn Krzysztofa Krawczyka i żona Krzysztofa Krawczyka walczą zaciekle o majątek i testament. Syn Krawczyka jak na razie nie może liczyć na spadek po ojcu, a jego sytuacja finansowa się pogarsza.

Krawczyk liczy na majątek ojca. ZAIKS wypłaci mu tantiemy?

Jak podaje Radio ZET, syn Krzysztofa Krawczyka ze względu na stan zdrowie nie może podjąć pracy zawodowej. Karierę muzyczną odradził mu lekarz ze względu na możliwy stres. Piosenka napisana dla ojca "Tato" nie okazała się hitem, a występ w Opolu z Trubadurami nie przyniósł wielkiej sławy. Jego jedynym źródłem utrzymania jest renta.

Piosenki Krzysztofa Krawczyka to wielkie przeboje i spore tantiemy? Syn Krzytofa Krawczyka nie może jednak liczyć na prawa autorskie do przebojów ojca. ZAIKS nie chce wypłacić mu pieniędzy za muzykę Krawczyka?

Są takie rzeczy, jak tantiemy od piosenek po moim tacie. Były one nagrywane też z tymi ludźmi, czy u tych ludzi, którzy z tatą współpracowali. Nie chcę używać nazwisk, czy imion. Podejrzewam, że nie tylko w internecie wiadomo, o kogo chodzi. Rzeczy, które przecież trzydzieści czy prawie czterdzieści lat temu były nagrywane, ja nagrywałem, tato nagrywał, nie w tym samym czasie byliśmy w studiu nagrań, ale nagrywaliśmy wspólnej duet i oddzielnie, ani grosza nie dostałem ani od ZAIKsu, ani z tych tantiem nic nie mam

- rozpacza młody Krzysztof Krawczyk. (shownews.pl)

Syn Krzysztofa Krawczyka mówi jedynie enigmatycznie o „osobach, które mają wpływ na tantiemy”. Pozostaje mu mieć jedynie nadzieję, że wdowa po Krzysztofa Krawczyku podzieli się z nim pieniędzmi lub wygra z nią w sądzie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje