18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Włos mu z głowy nie spadnie?

Rutkowski zapoluje na czeską pumę. Pomoże mu syn

Wojciech Kozicki
05.07.2019  08:07
Krzysztof Rutkowski kontra czeska puma - szykuje się walka jak z Fame MMA
Krzysztof Rutkowski kontra czeska puma - szykuje się walka jak z Fame MMA Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Krzysztof Rutkowski ma filozofię prostą jak fryzurę – zdobyć rozgłos za wszelką cenę. Tym razem były detektyw postanowił niczym superbohater ocalić ludzi przed niebezpiecznym drapieżnikiem, bo na jego celowniku znalazła się słynna puma z Czech.

W Czechach na wolności grasuje puma, a sytuacja jest poważna, bo służby wysyłają obywatelom ostrzeżenia. Co gorsza, dziki kot zmierza w kierunku polskiej granicy. Może być całkiem zabawnie, bo Krzysztof Rutkowski zapewnił, że złapie pumę. Czujecie się bezpieczniejsi?

Znajdę pumę, zanim zrobi komuś krzywdę. Z moich ustaleń wynika, że może być na granicy Dolnego Śląska i Wielkopolski – powiedział Krzysztof Rutkowski. (SE.pl)

Rutkowski kontra puma

Rutkowski w rozmowie z „Super Expressem” zapewnił, że użyje nowoczesnego sprzętu, którym dysponuje jego biuro. Na polowaniu towarzyszyć mu będzie jego 5,5-letni syn Krzyś, by „uczyć się zawodu".

Nie oszukujemy się, puma to wyjątkowo trudny przeciwnik. Rutkowski już kiedyś zapewniał, że znajdzie słynnego pytona znad Wisły, a sukces miała zapewnić mu „wiedza Greków”. Skończyło się jedynie na zdjęciach nad Wisłą i kilku zabawnych wywiadach.

Rutkowski znacznie skuteczniej „poluje” na kobiety. Niedawno głośno było o jego romansie z Dominiką Zasiewską, która Polakom znana jest bardziej jako Wodzianka od Wojewódzkiego.

Przeczytaj więcej
Komentarze