18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oświadczenie Stanowskiego

Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? "Tak to się potoczyło"

22.09.2023  19:53
Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? Stano wydał oświadczenie
Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego? Stano wydał oświadczenie Fot: Michal Zebrowski/East News

Krzysztof Stanowski porzuca Kanał Sportowy? To koniec takich programów jak Hejt Park, KS Poranek i Dziennikarskie Zero? Jest pierwsze oświadczenie Stanowskiego ws. plotek o opuszczeniu Kanału Sportowego.

Kanał Sportowy straci kluczowy filar? Michał Pol, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek zostaną na lodzie bez Stanowskiego? Od kilku dni aż furczy od plotek, że Krzysztof Stanowski odejdzie z Kanału Sportowego. Wydał w tej sprawie oświadczenie i… jeszcze bardziej nic nie wiadomo!

Stanowski opuszcza Kanał Sportowy? Coś powiedział, ale czy coś wiadomo?

Youtuber Sylwester Wardęga. podczas konferencji federacji "Move" zapytał 42-letniego Stanowskiego o Kanał Sportowy. Dlaczego Stanowski usunął z instagramowego biogramu wzmianki o Kanale Sportowym?

Wiesz co, omsknął mi się palec po prostu i tak to się potoczyło. Natomiast w poniedziałek poprowadzę poranek z Człowiekiem Wargą, a gdyby miało się coś większego dziać, to myślę, że będą lepsze okoliczności, by o tym mówić- powiedział Krzysztof Stanowski.

Kariera Krzysztofa Stanowskiego. Kanał Sportowy, Weszło i Dziennikarskie Zero

Czy kariera Krzysztofa Stanowskiego potrzebuje jeszcze Kanału Sportowego? Filmy miażdżące Natalię Janoszek, Andrzeja Zielińskiego, Maję Staśko, ustawę reprograficzną i Marcina Najmana zapewniły mu kosmiczną popularność. Jest właścicielem grupy Weszło, założył klub piłkarski KTS Weszło, wydaje książki, zarabia na WeszłoTV i biurze podróży Weszło Travel.

Kanał Sportowy to już dla niego za mały adres?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje