18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ich miłość to kłamstwo?

Książę Harry i Meghan nie żyją razem? "Chce się uwolnić"

Wojciech Kozicki
27.09.2023  11:23
Książę Harry i Meghan Markle biorą rozwód. Rodzina królewska i kolejna afer
Książę Harry i Meghan Markle biorą rozwód. Rodzina królewska i kolejna afer Fot: Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II zostawiła rodzinę królewską w rozsypce i grzęznącą w bagnie afer? Książę Harry i Meghan Markle wezmą rozwód? Ekspertka ujawnia, że prawdopodobnie już żyją w separacji.

Królowa Elżbieta II próbowała trzymać rodzinę królewską i pałac Buckingham w ryzach. Po jej śmierci afery wypływają na powierzchnię jak nieczystości z toalety. Niedawno książę Harry ze szczegółami opowiedział o swoim pierwszym razie, a teraz pojawiły się plotki, że weźmie rozwód z Meghan Markle.

Książę Harry i Meghan Markle biorą rozwód? Afera w rodzinie królewskiej

Małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle to ostatnio plotki, spekulacje i afery. Przechodzą kryzys? Czy książę Harry wyprowadził się od rodziny i żyje samotnie w prywatnym apartamencie?

Sussexowie niemal przestali się pojawiać razem, a ich obecność na Invictus Games w Niemczech miała być przykrywką dla ich kryzysu

- pisze Radio ZET.

Książę Harry kontra Meghan Markle. Koniec miłości jak z bajki?

Emily Andrews, biografka rodziny królewskiej, na łamach „Woman” oceniła, że wzorowe zachowanie Meghan i Harry'ego na igrzyskach w Niemczech to medialna fikcja. Zwróciła uwagę, że Meghan Markle na Invictus Games dotarła dopiero po kilku dniach, a para ma osobne kalendarze aktywności, w których nie ma uwzględnionego wspólnego czasu. Podobno małżonkowie są ostro skonfliktowani.

Podobno książę Harry chce rozstać się z Meghan Markle i wrócić do Wielkiej Brytanii

To właśnie pościg paparazzi sprawił, że zaczęli dyskutować o swoim życiu, wychowaniu dzieci i pracy zawodowej, dochodząc do wniosku, że mają odrębne wizje w tych tematach. Podobno Meghan dążyć ma do całkowitego uwolnienia się od rodziny królewskiej i zbudowania swojego imperium.
- pisze radiozet.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje