18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sex w Sussex

Książę Harry stracił dziewictwo z gwiazdą? Ujawnili jej nazwisko!

Wojciech Kozicki
20.12.2022  16:38
Książę Harry i pierwszy seks. Słynna aktorka zabrała mu dziewictwo?
Książę Harry i pierwszy seks. Słynna aktorka zabrała mu dziewictwo? Fot: Rex Features/East News/Andrew H. Walker/Shutterstock

Książę Harry i kontrowersyjna autobiografia. W książce opisał swój pierwszy raz. Z kim stracił dziewictwo? Tabloidy ustaliły, że prawdopodobnie mogło chodzić o Elizabeth Hurley. Aktorka skomentowała swój rzekomy bliski kontakt z członkiem rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle zgodzili się na film dokumentalny na Netflix, wywołując burzę i atakując rodzinę królewską. Na tym jednak nie koniec kontrowersji i sensacji u Sussexów. W styczniu do sprzedaży trafi autobiografia księcia Harry’ego „Spare”. Royals pokątnie opisał w niej swój pierwszy raz. Z kim stracił dziewictwo? Tabloidy już ustaliły, że to prawdopodobnie aktorka Elizabeth Hurley.

Sussex i pierwszy sex. Jak księżniczka z księciem?

„The Sunday Times” między wersami opowiada o swoim pierwszym seksie. Podobno dziewictwo stracił już jako nastolatek, na wsi w okolicznościach przyrody, a „ona była starsza”. O kogo chodzi? Od plotek aż huczy!

„Insider” podejrzewa, że książę Harry inicjacji seksualnej dokonał z aktorką Elizabeth Hurley.

Jak twierdzi "Insider", potencjalną pierwszą miłością Harry'ego mogła być ponoć aktorka Elizabeth Hurley. Skąd taki wniosek? Otóż wcześniej mieszkała w Gloucestershire, gdzie royalsi mają wiele posiadłości, a także jest od niego starsza, więc teoretycznie pasuje do wskazówek, które zostawił w książce Harry – wyjaśnia Pudelek.

"Oddałaś się Rudemu...Straciłaś cnotę. Bo co? Bo sama tego chciałaś"

Hurley już odniosła się do plotek o romansie z księciem Harrym. Zdecydowanie zaprzeczyła i podkreśliła, że „absolutnie nie uprawiała seksu z księciem".

Czy aby na pewno mówi prawdę? Nie brakuje komentarzy, że nawet gdyby odebrała księciu cnotę, to przecież na pewno by o tym nie powiedziała.

Harry, przyznaj się. To nie wstyd. Korona ci z głowy nie spadnie.

Czytaj także