18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SEX W SUSSEX

Książę Harry opisał swój pierwszy raz. Przegiął? [+18]

Wojciech Kozicki
15.09.2023  14:25
Książę Harry i jego pierwszy raz. Co na te wyznania powiedzą rodzina królewska i Meghan Markle?
Książę Harry i jego pierwszy raz. Co na te wyznania powiedzą rodzina królewska i Meghan Markle? Fot: Jordan Pettitt/Press Association/East News

Królowa Elżbieta II odeszła, a rodzina królewska traci kontrolę nad swoimi członkami? Książę Harry, wbrew regułom i konwenansom, opisał w biografii "Spare" z pikantnymi szczegółami swój pierwszy seks. Co na to Meghan Markle?

Rodzina królewska to od zawsze afery, skandale i kompromitujące tajemnice. Książę Harry właśnie dolał oliwy do ognia. Niedawno deklarował, że nie interesuje go obecność w mediach i chce być „zwykłym człowiekiem”. Wypowiedzią o swoim pierwszym seksie wydaje się zaprzeczać sam sobie. Sądził, że korona mu z głowy nie spadnie, ale...

Książę Harry opisał swój pierwszy raz. Członek rodziny królewskiej posunął się za daleko?

W biografii „Spare” nie szczędził czytelnikom pikantnych łóżkowych i intymnych  szczegółów ze swojego życia. Opowiedział nawet o odmrożeniu klejnotów. I nie chodzi o klejnoty w koronie…

Czytelnicy „Spare” dowiedzieli się, że książę Harry stracił dziewictwo w wieku 17 lat, a całe doświadczenie po latach uznaje za "upokarzające". Uprawiał pierwszą miłość z kobietą starszą od siebie, lubiącą konie, która "traktowała księcia jak młodego ogiera”. Do aktu miłosnego doszło „na polu, nieopodal pubu, z którego pod nieuwagę ochrony wymknął się razem z dziewczyną”.

Szybko ją dosiadłem, po czym dała mi klapsa w tyłek. Jednym z moich wielu błędów było to, że pozwoliłem, by stało się to na polu, tuż za bardzo ruchliwym pubem. Bez wątpienia ktoś nas widział- wyznał książę Harry. (Pudelek)

Jak księżniczka z księciem? Zbyt bliskie kontakty w rodzinie królewskiej

Kim była wybranka jego niekoniecznie serca? Początkowo podejrzewano, że to aktorka Elizabeth Hurley. Stanowczo jednak temu zaprzeczyła. W końcu do kontaktu z członkiem rodziny królewskiej przyznała się Sasha Walpole. Dziewiczy rejs miłosny księcia opisała w programie "Uncensored" Piersa Morgana. Ujawniła nawet, że książę Harry miał „pupcię jak brzoskwinka, ale był niedoświadczony”.

Przyjaźniliśmy się. Seks z kumplem w polu po pijaku to nic fajnego. Wymknęliśmy się na fajka i to on zrobił pierwszy krok. Nie wiem, jak do tego doszło, paliliśmy i to po prostu się stało. Pocałował mnie i byliśmy dość mocno pijani, trochę się zapędziliśmy- wyznała Sasha Walpole. (Pudelek)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje