reinkarnacja?

Księżna Diana ożyła? Opowiada o synach, zdradza swoje tajemnice

18.07.2019  21:18
Księzna Diana ożyła?
Księzna Diana ożyła? Fot: EAST NEWS

Królowa ludzkich serc - księżna Diana - zmarła w tragicznym wypadku 22 lata temu. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że żyje. W nowym wcieleniu i ciele... 4-latka.

31 sierpnia 1997 roku - świat obiega wstrząsająca wiadomość - nie żyje uwielbiana przez obywateli "Królowa Ludzkich Serc", żona następcy brytyjskiego tronu, księcia Karola.

Od śmierci księżnej Diany mijają 22 lata, a świat obiega kolejna szokująca informacja o niej. Brytyjka... żyje, w ciele 4-latka.

Nowe wcielenie Diany

4-letni Billi Campbell upiera się, że jest księżną Dianą. Jakie ma na to dowody? Już od dwóch lat opowiada o faktach z życia księżnej, o których nie powinien mieć bladego pojęcia.

I tak na przykład Billi twierdzi, że ma brata, Johna. A nie ma. Miała takiego księżna Diana, a mężczyzna zmarł, zanim się urodziła. O fakcie tym mało kto wiedział, ale nie Billi. Inny przykład? Billi opowiada, że ma "dwóch chłopców", Harry'ego i Williama - swoich synków. Jeszcze jako bardzo malutki, dwuletni chłopiec, widząc zdjęcie Diany oznajmiał: o, to ja, jak byłem księżniczką - czytamy w "The Mirror".

To ciągle za mało? Maluch ze szczegółami opisuje wygląd zamków i posiadłości w Wielkiej Brytanii, choć nigdy w nich nie był. 4-latek mieszka w Australii!

Choć historia wydaje się nieprawdopodobna, żyją nią brytyjskie media. Nic dziwnego, wszak ciągle, po ponad dwudziestu latach, nie potrafią zapomnieć swojej ukochanej księżnej.

Przeczytaj więcej
Komentarze