18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zemsta reżysera?

Kto zagra Morawieckiego u Vegi? Mamy scenę z filmu

18.06.2019  09:53
Patryk Vega kontra Mateusz Morawiecki - wiadomo kto zagra premiera w filmie
Patryk Vega kontra Mateusz Morawiecki - wiadomo kto zagra premiera w filmie Fot: Instagram

Patryk Vega szykuje nowy film „Polityka”, który ma zaorać polskich parlamentarzystów. Znani są już aktorzy, którzy zagrają w produkcji i trzeba przyznać, obsada robi wrażenie. Kto wcieli się w takie postacie jak Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz i Mateusz Morawiecki?

Patryk Vega swój nowy film "Polityka" montuje w Azji, bo w Polsce ktoś z rządu miał mu grozić i składać propozycje, by premiera nie odbyła się przed wyborami. Jarosław Kaczyński już twierdzi, że film to kłamstwa, chociaż go nie widział. Vega działa więc jak nakręcony, codziennie pokazując zdjęcia z planu.

Patryk Vega i "Polityka"

Tak oto dowiedzieliśmy się, że Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego. Reżyser opublikował też scenę z filmu, w której znana aktorka wciela się w Krystynę Pawłowicz.

Mateusz Morawiecki również znalazł się na celowniku reżysera. Zagra go Marcin Bosak. Vega opublikował nawet scenę z filmu, na której można zobaczyć aktora w roli premiera. Czy to zemsta Vegi za wypowiedź Morawieckiego o aktorach, którzy gardzą i nie rozumieją polskiej racji stanu?

Panie premierze, jestem niezależny i robię filmy, które się mogą politykom nie podobać - grozi Morawieckiemu Vega.

Ludzi nie trzeba słuchać, ale im obiecać, czego oczekują, a potem wygasić te oczekiwania. Mają zapierda*ać za miskę ryżu – mówi bohater grany przez Bosaka.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze