18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa

Wojewódzki dosadnie skomentował Eurowizję. Obraził Tulię?

15.05.2019  14:58
Wojewódzki dosadnie skomentował Eurowizję. Obraził Tulię?
Wojewódzki dosadnie skomentował Eurowizję. Obraził Tulię? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Nic więc dziwnego, że postanowił skomentować występ i jednocześnie porażkę Tulii na tegorocznej Eurowizji. Dziewczyny z reprezentującego Polskę zespołu powinny się obrazić?

Prognozy na temat występu Tulii na tegorocznej Eurowizji były pogodne, ale ostatecznie okazało się, że nasze reprezentantki musiały pożegnać się z konkursem zanim ten na dobre się rozkręcił. Sprawę niemal natychmiast skomentował Kuba Wojewódzki, który swoim zwyczajem nie pozostawił na nikim suchej nitki.

Choć "król TVN" nie powiedział za dużo, to kilka słów wystarczyło, by dziewczyny z Tulii mogły się naprawdę mocno obrazić. Dosadne słowa były dotkliwe tym bardziej, że smak porażki jest jeszcze bardzo świeży.

Kuba Wojewódzki skomentował tegoroczną Eurowizję

Kuba Wojewódzki sławę zdobył głównie z uwagi na swój cięty język, którego z lubością używa. Tym razem zgodnie z właściwym sobie tupetem skomentował to, co mogliśmy wszyscy obejrzeć wczoraj na antenie TVP. Tulia ma powody, by czuć się urażona. 

Obejrzałem półfinał Eurowizji 2019. Zaczynam rozumieć Brexit - napisał Kuba Wojewódzki na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Teoretycznie komentarz Wojewódzkiego jest odrobinę chybiony, głównie z uwagi na to, że Brexit Brexitem, ale Wielka Brytania i tak na konkursie Eurowizji występuje, niezależnie od nastrojów politycznych panujących w państwie. Niemniej, każdy zrozumiał doskonale, co też Wojewódzki miał na myśli.

Dziewczynom, które reprezentowały nasz kraj może być podwójnie przykro, bowiem jak do tej pory prawie nikt nie wziął ich w obronę. Teraz tak one, ja i my wszyscy, możemy co najwyżej obserwować zmagania pozostałych krajów, które wciąż mają szanse na zwycięstwo. Ciekawe, czy Kuba Wojewódzki zdecyduje się na jeszcze jakiś zjadliwy komentarz, który tym razem nie będzie mógł dotknąć jego rodaków z oczywistych względów.

Przeczytaj więcej
Komentarze