18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Daleko mu do Gessler

Kuba Wojewódzki otworzył restaurację. Ceny? Nie uwierzycie

12.07.2019  14:00
Kuba Wojewódzki otworzył restaurację. Ceny? Nie uwierzycie
Kuba Wojewódzki otworzył restaurację. Ceny? Nie uwierzycie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wojewódzki wchodzi w gastronomię! Jak wielu celebrytów, postawił na własny biznes. Otworzył restaurację Niewinni Czarodzieje 2.0. Zdecydowanie najbardziej zaskakują w niej ceny.

Kuba Wojewódzki podbił już telewizję, zawładnął TVN-em - teraz chce podbić podniebienia rodaków. Na warszawskim Powiślu otworzył restaurację Niewinni Czarodzieje 2.0. Co najbardziej zaskakujące - nie wziął przykładu z innych celebrytów i nie zaproponował klientom dań za miliony monet. To aż się kłóci z jego wizerunkiem dekadenckiego bogacza. 

Kuba Wojewódzki bierze się za gastronomię

W restauracji Wojewódzkiego można zjeść w przyzwoitej cenie. Z całą pewnością jest taniej, niż nad Bałtykiem i niż u Magdy Gessler. W karcie znajdują się dania na każdą kieszeń. Mięsa można zjeść od 30 zł do... 190!

Danie za 190 zł to wykwintny antyrkot. Jednakże, jeśli nie chcemy tyle wydawać - możemy ugościć się np. chłodnikiem z awokado i zieloną papryką za 23 zł lub warzywami z pastą sezamową za 14 zł.

Jak na warszawskie warunki - nie jest źle. Być może tym podbił serca klientów bo póki co, lokal zbiera dobre opinie. Nocami restauracja zmienia się w klubokawiarnię. Niektórych zachwyca również jego klimatyczny wystrój.

Myślicie, że Wojewódzki z króla TVN przebranżowi się na króla Golonki?

Czytaj także
Przeczytaj więcej