18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matura to bzdura?

Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę. Teraz się tłumaczy

25.04.2019  17:30
Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę
Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę Fot: Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zdawała maturę 15 lat temu i robiła to aż dwa razy. Aktorka tłumaczy, jak i dlaczego doszło do powtórki.

Matury zbliżają się wielkimi krokami, kasztany już kwitną, a uczniowie szkół średnich stresują się najważniejszym (jak dotąd) egzaminem w ich życiu. W tym trudnym dla maturzystów okresie, aktorka Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że swój egzamin dojrzałości musiała powtarzać. Czyżby owa dojrzałość przy pierwszym podejściu jeszcze do niej nie przyszła?

Kurdej-Szatan powtarzała maturę. Wybuchł skandal

Jak wytłumaczyła lokalnemu portalowi 24opole.pl (aktorka maturę zdawała właśnie w Opolu), jej "poprawka" nie miała nic wspólnego z brakiem wiedzy. Gwiazda prawdopodobnie zdałaby już za pierwszym podejściem, jednak została zmuszona do powtórki.

Okazało się bowiem, że tuż przed egzaminem pojawiły się przecieki. Uczniowie częściowo dowiedzieli się, co będą pisać, więc kuratorium zdecydowało o powtarzaniu matur.

Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie - powiedziała.

Przeczytaj więcej
Komentarze