18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorąco!

Kurdej-Szatan opala się na rajskiej plaży i POKAZUJE SWOJE KOKOSY!

09.01.2023  14:40
Soczyste kokosy Basi Kurdej-Szatan
Soczyste kokosy Basi Kurdej-Szatan Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Nie ma co się kisić w polskim smogu! Barbara Kurdej-Szatan udała się na urlop do ciepłych krajów i wrzuciła stamtąd zdjęcia swoich soczystych kokosów.

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec 2022 roku spędziła urlop w słonecznym Wietnamie. To właśnie tam, na rajskiej, słonecznej plaży pożegnała zeszły rok. Nie ona jedyna korzysta z uroków Azji – Nowy Rok w Indonezji powitała boska Julia Wieniawa.

Kurdej-Szatan ma za sobą ciężki okres – po krytyce Straży Granicznej straciła pracę w rządowej telewizji, konkretnie w serialu „M jak miłość”, a to samo spotkało nawet jej męża. Nie narzeka jednak na brak zajęć – gra w teatrze spektakl za spektaklem, a niedawno mogliśmy ją zobaczyć w produkcji „Miłość na pierwszą stronę”. W 2023 roku premierę mieć będą aż trzy filmy, w których będziemy mogli zobaczyć piękną Kurdej-Szatan.

Suszy się na plaży i wymachuje kokosami

Mmmm… Słońce praży, a Szatan pręży się na plaży. Czy może być piękniej? Nie brakuje nawet orzeźwiających kokosów, których mleko można pić bezpośrednio ze skorupy. Takie są wszakże najświeższe! Nic dziwnego, że aktorka uśmiecha się od ucha do ucha.

Na Instragramie Basi Kurdej-Szatan znajdziemy to wszystko na jednej fotografii. Aktorka klęczy urokliwie na rajskiej plaży i pozuje z soczystym kokosem. Jest to widok, za który dalibyśmy się pokroić, ale na szczęście nie musimy, bo Instagram jest za darmo! Kurdej-Szatan podpisała zdjęcia dwoma konkretnymi hasztagami o treści - „dobrego dnia” i „Phu Quoc”. To właśnie miejsce, gdzie wypoczywa – Phu Quoc jest małą wietnamską wyspą, która znajduje się tuż przy wybrzeżu Kambodży.

Zdjęcia aktorki znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także