18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mają dość!

Kurzajewski i Cichopek pozwą Smaszcz? "Podjęli kroki"

Wojciech Kozicki
16.03.2023  12:53
Kurzajewski i Cichopek pozwą Smaszcz? "Podjęli kroki"
Kurzajewski i Cichopek pozwą Smaszcz? "Podjęli kroki" Fot: VIPHOTO/East News

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek pozwą Paulinę Smaszcz? Była żona Kurzajewskiego odpowie za naruszenie dóbr osobistych? Pozew jest już w sądzie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się w dobrych relacjach. Jednak związek z Kasią Cichopek sprowokował ją do licznych wywodów i kontrowersyjnych komentarzy. Podobno Kurzajewski w końcu tak się wkurzył, że złożył już do sądu pozew o naruszenie dóbr osobistych. Na tym jednak nie koniec kłopotów Smaszcz. Cichopek również szykuje się do ataku?

Cichopek i Kurzajewski kontra Smaszcz. Sprawa w sądzie

W ślady Kurzajewskiego, zamierza iść także Kasia Cichopek. Ma dość komentowania jej życia prywatnego przez byłą partnerkę swojego ukochanego. Smaszcz zarzucała jej m.in. ogromne długi. Jak przypomina Radio ZET, do tej pory Maciej Kurzajewski raz zgłosił byłą żonę na policję – niedługo po tym, gdy ta weszła na teren jego posesji i miała „naruszyć mir domowy”

Kasia i Maciej nie chcą w sieci komentować kolejnych wywodów Pauliny Smaszcz. Podjęli inne kroki - Kurzajewski już złożył pozew do sądu o naruszenie dóbr osobistych, a Cichopek zrobi to wkrótce. Mają nadzieję, że w ten sposób była żona prezentera TVP przestanie w końcu wypowiadać się na ich temat – podaje „Party”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Party, Radio ZET

Czytaj także