18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oho

Kurzajewski w końcu potwierdził informacje o dziecku! Gratulujemy!

09.02.2023  13:23
Kurzajewski potwierdził informacje o dziecku! Julian za granicą
Kurzajewski potwierdził informacje o dziecku! Julian za granicą Fot: Instagram katarzynacichopek

Ach, być znów młodym i mieszkać na barce! Te wspaniałe chwile przeżywa obecnie syn Macieja Kurzajewskiego, 17-letni Julian. W ramach wymiany uczniowskiej, chłopak mieszka w Holandii, w domu na rzece.

Świat z zapartym tchem śledzi poczynania Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny „Kasi” Cichopek, a ich najwięksi fani są ciekawi, co porabiają ich pociechy – bez chwili wahania klikają i sprawdzają najnowsze informacje (jak Ty teraz!).

Choć zarówno Kasia Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski, na ogół trzymają swoje życie prywatne w sekrecie, czasem uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają co ważniejsze fakty. Tak jest i w tym przypadku – Maciej ujawnił, że jego syn przeniósł się za granicę.

Syn Kurzajewskiego mieszka na barce

Maciej Kurzajewski poinformował na swoim Instagramie, że jego 17-letni syn Julian wyprowadził się z Polski.

Od września mój synek Julek przebywa na rocznej wymianie w Holandii, gdzie uczy się i poznaje kulturę tego kraju

- ogłosił Kurzajewski.

Sam Julian opowiedział o swoim życiu na obczyźnie.

Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od 2 miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacje spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich

- opowiadał Julian.

Młodemu Julianowi życzymy poszerzania horyzontów i udanego poznawania obcych kultur! Liczymy, że cała ta wyprawa będzie dla niego wspaniałym przeżyciem. Pozdrawiamy serdecznie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje