18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dom musi być duży

„Kurzopki” szukają nowej willi! Zamieszka z nimi ktoś jeszcze

28.11.2022  12:56
Kurzopki szukają nowej hacjendy
Kurzopki szukają nowej hacjendy Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, ZakZeinert/Shutterstock

Informatorzy szepczą po uszkach, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są gotowi przenieść swój głośny i gorący związek na wyższy poziom – szukają razem domu. Musi być na tyle duży, aby pomieścić Kasię, Macieja, a także mamę Kurzajewskiego.

Popularne „Kurzopki” to dwuelementowy zbiór, na który składają się dwie najseksowniejsze osoby w Polsce – Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Ich związek, który na początku października stał się oficjalny, od początku rozgrzewa do czerwoności i wywołuje napady wzmożonej potliwości na skroniach. Dlaczego?

Wszystko przez kontrowersje związane z były związkami pary. Maciej, według jego byłej żony Pauliny Smaszcz, dopuszczał się zdrady, czym sprawić miał przykrość ich dzieciom. Kasia obwiniana jest o to samo. I choć ich dzieci żyją chyba poza rzeczywistością wykreowaną przez Smaszcz i popierają nowy związek ojca, sprawa budzi nie lada oburzenie!

Kasia i Maciej zamieszkają razem?

Było wiele spekulacji dotyczących tego, czy Kasia i Maciej zamieszkają razem. Wpierw mówiono, że nie zamieszkają, a później również, że nie zamieszkają. Następnie znowu, że nie, ale później już, że tak. Jak jest teraz? Teraz pojawiła się spekulacja anonimowego znajomego pary, że… zamieszkają razem! To wspaniałe wieści.

Obecnie Maciej Kurzajewski mieszka z mamą, a Katarzyna Cichopek z dziećmi. Dlatego popularne „Kurzopki” szukają odpowiednio dużego domu, aby zadowolić wszystkich. Mama Macieja potrzebuje pomocy, dlatego obecnie mieszka z nim. Dlatego zapewne w nowym wspólnym domu też będzie mogła znaleźć dla siebie miejsce.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny

- informuje serwis Party.pl, dzięki relacji anonimowej „osoby z otoczenia pary”.

Tajemniczy informator wyszeptał też na uszko, że para być może rozpocznie organizowanie ślubu już wkrótce.

Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę

- zdradził informator.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także