18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przede wszystkim komunikacja

Kwaśniewska zdradza sekret udanego małżeństwa. Prosta rada

21.11.2022  11:47
Jaki jest sekret udanego związku?
Jaki jest sekret udanego związku? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Po dziesięciu szczęśliwych latach małżeństwa z Kubą Badachem, Ola Kwaśniewska ma już całkiem dobre pojęcie tego, jak powinien działać udany związek. Teraz w rozmowie z „Faktem” zdradziła swój sekret.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku i od tego czasu pozostają szczęśliwą parą. Choć celebryci nie szukają rozgłosu i wcześniej raczej stronili od mediów, to od kiedy Kwaśniewska zaczęła prowadzić program „Miasto kobiet” w TVN Style, coraz częściej pojawia się na ściankach. Z jednej z takich sytuacji skorzystała reporterka „Faktu”, która zapytała Aleksandrę Kwaśniewską o jej związek.

Jaki jest sekret udanego małżeństwa?

Reporterka „Faktu” spytała Aleksandrę Kwaśniewską o rady dla innych par w kwestii budowania szczęśliwego małżeństwa.

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu nie ma czego zbierać

- odparła Kwaśniewska.

Wychodzi więc na to, że kluczem do udanego związku jest komunikacja – to szczera rozmowa jest receptą na kryzysy.

Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić no tak powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem

- tłumaczy celebrytka.

Porada jest zarazem prosta, jak i trudna w wykonaniu. Czasem o niektórych rzeczach ciężko jest rozmawiać. Lepiej jednak być szczerym, niż później żałować niewypowiedzianych słów, które mogły wszystko zmienić. Życzymy wam właśnie takiej werbalnej odwagi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także