18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jej kolejny sukces

Kylie Jenner najmłodszą na świecie miliarderką

Redakcja
06.03.2019  13:14
Kylie Jenner najmłodszą na świecie miliarderką
Kylie Jenner najmłodszą na świecie miliarderką Fot: East News

Kylie Jenner oficjalnie stała się najmłodszą na świecie miliarderką. Wyprzedziła nawet twórcę Facebooka, który pierwszego miliarda doczekał się będąc dwa lata starszym od Kylie.

Magazyn Forbes opublikował we wtorek zestawienie najbogatszych ludzi na świecie. Na jego czele stanął oczywiście Jeff Bezos, który zarządza Amazonem.

Kylie Jenner najmłodszą miliarderką

Co prawda młodsza siostra Kardashian nie znalazła się w czołówce rankingu, jednak pobiła inny rekord. Oficjalnie 21 Kylie Jenner stała się najmłodszą miliarderką na świecie. Pobiła tym samym Marka Zuckerberga, który do grona miliarderów dołączył w wieku 23 lat.

Majątek Kylie Jenner

Kylie Jenner tak ogromnej fortuny dorobiła się na swojej linii kosmetyków, którą uruchomiła w 2015 roku. Od tamtej pory wartość jej firmy rośnie, i w tym roku oszacowana została na 900 milionów dolarów. Do tego Kylie jest także właścicielką nieruchomości.

Co więcej, miliarderka przyznaje, że w osiągnięciu sukcesu bardzo pomogły jej ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie ma ona bowiem ponad 128 milionów obserwujących.

 

Kylie Jenner zasłynęła jednak przede wszystkim dzięki telewizyjnemu show, w którym ukazywane było codzienne życie członków rodziny Kardashian.