18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pojedynek roku! Kylie Jenner pokonana przez jajko

Redakcja
15.01.2019  14:31
Kylie Jenner i rekord polubień na Instagramie. Jej zdjęcia zostały pokonane przez kurze jajo z world_record_egg.  nie pomogło nawet zabawne wideo
Kylie Jenner i rekord polubień na Instagramie. Jej zdjęcia zostały pokonane przez kurze jajo z world_record_egg. nie pomogło nawet zabawne wideo Fot: Instagram.com/kyliejenner, world_record_egg

Nie robimy sobie jaj! Kylie Jenner, z TYCH Kardashianów, znana m.in. z reality show „Keeping Up with Kardashians”, przegrała pojedynek. Jej rekord na Instagramie pobiło kurze jajko.

Kylie Jenner ma 124 miliony obserwatorów na Instagramie. Zdobyła rekord polubień pod jednym zdjęciem. 18 milionów lajków pod zdjęciem jej córki Stormi nie było jednak poprzeczką nie do przeskoczenia.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian nago. Oszukała cenzurę na Instagramie

Ktoś postanowił ją pokonać i w tym celu założył profil „world record egg”. Przeciwnikiem Jenner w walce o lajki zostało jajko. Nie robimy sobie jaj, wygrało z celebrytką. Od publikacji 4 stycznia uzbierało już 40 milionów polubień.

Kylie Jenner stara się najwyraźniej zachować dystans do siebie. Opublikowała na Instagramie wideo, na którym rozbija jajko na ulicy. Uzbierała 26 milionów polubień, ale jajko jest nie do pobicia.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner zrezygnowała ze Snapchata. Straty wyniosły 1,6 mld dolarów

Jajko i Kylie Jenner - pojedynek roku: