18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pośladki w słońcu na ostro

Gessler smaży pupę na balkonie. Przepis na sukces?

Wojciech Kozicki
04.06.2019  13:19
Lara Gessler znowu w negliżu - pośladki smażone w słońcu to przepis na udaną karierę?
Lara Gessler znowu w negliżu - pośladki smażone w słońcu to przepis na udaną karierę? Fot: Facebook.com/Magda Gessler

Lara Gessler to nie tylko kanał na Youtube, kuchnia i gotowanie. Znowu zaszalała i zaprezentowała światu swoje zdjęcia, na których prawdopodobnie brakuje jakiejś części garderoby.

Podczas gdy Magda Gessler chce uszczęśliwić Polaków i zawodowo robi lody, jej córka pokazuje się w negliżu. Lara Gessler już kiedyś zaprezentowała się nago w mediach społecznościowych, a także pokazała się też na imprezie bez stanika. Teraz znowu Polacy ujrzeli jej pośladki. Czy to już odgrzewany kotlet?

Lara Gessler nie ma wstydu. Pochwaliła się na Instagramie fotografią, którą wykonała jej znajoma „reportażystka kobiecości”. Nie liczcie jednak na zdjęcia przy garach w kuchni. To fotka, która bardziej nadawałaby się do Playboya, bo Lara smaży pośladki wpromieniach słońca.

Młoda Gessler wypięła pupę na balkonie, opierając się ponętnie o balustradę i taboret. Nie wszyscy jej fani na Instagramie są jednak zachwyceni i uważają, że córka restauratorki idzie w ślady Sablewskiej, która coraz częściej „szczuje cycem”. Gessler zapewniła jednak, że na pewno do tego nie dojdzie.

Nas ciekawi jednak przede wszystkim opinia jej sąsiadów…

Lara Gessler i pośladki w słońcu:

Czytaj także