18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani płacą za jego karierę

Gwiazda "Big Brothera" prosi o pieniądze."Skończył mi się sos"

05.09.2019  17:00
Piotr Lato - Big Brother nie zapewnił mu kariery, więc prosi ludzi o pieniądze
Piotr Lato - Big Brother nie zapewnił mu kariery, więc prosi ludzi o pieniądze Fot: Facebook

Pierwsza edycja programu „Big Brother” to m.in. chłopak z gitarą czyli Piotr Lato. Wciąż marzy mu się kariera muzyczna, ale okazuje się, że nie ma na to pieniędzy. Prosi więc w internecie, by to fani ufundowali mu karierę i spełnili jego marzenie.

Piotr Lato, znany także jako Picia, długo nie był uczestnikiem „Big Brothera”, ponieważ wyleciał za złamanie regulaminu. Wielki Brat wyeliminował chłopaka z gitarą, ale wiele osób podejrzewało, że wkrótce powróci i pisana jest mu kariera muzyczna.

Lato jednak nie zdobył scen muzycznych. Próbował jeszcze swoich sił w programie „Idol”, ale zajął jedynie piąte miejsce. Wciąż jednak marzy mu się wydanie płyty, ale sam nie może za nią zapłacić, bo "skończył mu się sos", więc prosi w internecie o pieniądze. Czy po 18 latach uda mu się wydać autorski materiał?

Album z muzyką pustynną, pełne półmroku, kurzu, tajemnicy – zapowiada płytę Lato.

Okazuje się, że do zrobienia został jeszcze miks i mastering debiutanckiego krążka, a kosztuje to 20 tys. złotych. Lato chce wykorzystać „autostop do marzeń” czyli crowdfunding. Dla osób, którą pomogą mu finansowo, przewiduje takie prezenty jak płytę w formacie mp3 oraz wspólną kolację.

Lato z Big Brothera prosi o pieniądze na płytę:

Czytaj także
Przeczytaj więcej