18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Leci z wagi

Lech Wałęsa CHUDNIE W OCZACH. Co się dzieje z prezydentem?

18.11.2022  19:06
Lech Wałęsa chudnie
Lech Wałęsa chudnie Fot: Karol Makurat/REPORTER

Lech Wałęsa chudnie w oczach! Chociaż to zdrowo, bo były prezydent ma sporą nadwagę, to Polacy martwią się o jego stan zdrowia. Co się dzieje?

Niedawno Lech Wałęsa przeszedł operację serca i dochodząc do siebie, ma coraz to nowe pomysły na życie. Z całą pewnością jasne jest dla niego, że albo zadba o swoje zdrowie, albo będzie krucho. Z charakterystycznym dla siebie uporem zaczął od... gubienia zbędnych kilogramów!

Lech Wałęsa jest na diecie!

Polityk często wyjeżdża do sanatoriów, gdzie korzysta z wszelkich terapii, ale tym razem w końcu postanowił sam zadbać o swoją kondycję. Postawił na dietę orkiszową, zwaną także dietą św. Hildegardy. Ma ona właściwości prozdrowotne i oczyszczające organizm.

Kilka kilogramów schudłem. Pszenicę orkiszową gotuję półtorej godziny i jem. Żona mi nie gotuje

– wyznał w rozmowie z „SE”. 

W kuchni były prezydent czuje się na szczęście jak ryba w wodzie, dlatego pomoc małżonki nie jest mu koniecznie do szczęścia potrzebna. Radzi sobie sam najlepiej jak może, by wrócić na dobre, zdrowotne tory.

Aby dieta orkiszowa miała sens, każdy posiłek powinien zawierać produkty orkiszowe. Może to być chleb, kasza, makaron czy otręby. Dieta daje sporo możliwości, bowiem z tych produktów przyrządzić zupy, kotlety  czy nawet ciasta.

Jako uzupełnienie menu dopuszczalne są także warzywa i owoce. Zakazane natomiast są śliwki, truskawki i brzoskwinie, produkty mleczne oraz mięso. Myślicie, że Lech Wałęsa wytrwa w swoich postanowieniach bez pomocy ukochanej Danuty?

Czytaj także