18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Wszystkich nas zgniecie”

Lech Wałęsa zapowiada inwazję kosmitów

27.03.2019  09:28
Lech Wałęsa tym razem wziął się za kosmitów
Lech Wałęsa tym razem wziął się za kosmitów Fot: Wikipedia

Lech Wałęsa podczas jednego ze swoich niedawnych wystąpień poruszył temat pozaziemskich cywilizacji. – Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – ogłosił.

Podczas niedawnego spotkania z prezydentem Lechem Wałęsą w Krośnie, audytorium mogło wysłuchać wypowiedzi na wiele tematów. Od obecnych rządów PiS po osobistą historię Lecha Wałęsy. Ale poza kwestiami politycznymi i rysem historycznym pojawił się także wątek science-fiction.

Lech Wałęsa o kosmitach

Prezydent Lech Wałęsa apelując w trakcie przemowy o wspólny dialog i porozumienie ponad podziałami zagroził….inwazją kosmitów. Początkowo swój wywód rozpoczął od stwierdzenia, że wszystkie wielkie, starożytne cywilizacje wyginęły z powodu braku porozumienia. Szybko jednak dodał do tego jeszcze kwestię obcych z innych galaktyk. Jego zdaniem, jeśli doszłoby do inwazji obcych na naszą planetę, bylibyśmy bez szans.

- Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się „Co oni tu wyprawiają?”. Jak zagrozimy destabilizacją i Putinem to oni nam przeszkodzą. Przetrzymają nas pięć tysięcy lat, przyślą nam Adma i Ewę i od nowa będziemy wszystko budować - tłumaczył Lech Wałęsa

Kosmici inteligentniejsi od Ziemian

Były prezydent stwierdził także, że dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej są różne cuda, która ludzie znajdują w skałach oraz piramidy i inne starożytne budowle. – Nie ma pewności skąd to się wzięło – tłumaczył.

Lech Wałęsa zdefiniował także kosmitów, o których mówi.

– Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi - stwierdził

W związku z przedstawionym przez siebie zagrożeniem zaapelował do ludzkości o porozumienie ponad podziałami

Czytaj także