18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podobno to czarny wyszczupla

Letnia stylizacja Dominiki Gwit wzbudziła kontrowersje. Poszerza ją?

28.06.2019  15:32
Letnia stylizacja Dominiki Gwit wzbudziła kontrowersje. Poszerza ją?
Letnia stylizacja Dominiki Gwit wzbudziła kontrowersje. Poszerza ją? Fot: Tomasz Urbanek/East News

Dominika Gwit do najszczuplejszych nie należy, ale nie wydaje się tym przejmować. Aktorka chwali się coraz to nowymi zdjęciami na Instagramie. Ostatnio burzliwą dyskusję wywołała jej letnia stylizacja.

Dominika Gwit wcale nie zamierza zakrywać ciała. Nie ma kompleksów, czuje się piękna i kochana i nic sobie nie robi z krytyki, która raz na jakiś czas się pojawia względem jej osoby. 

Zdecydowanie nie można odmówić Dominice tego, że cieszy się życiem i niczym się przesadnie mocno nie przejmuje. Ostatnio zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją w letniej sukience.

Gwit nie stara się dobierać kolorów i krojów tak, aby się wyszczuplić - głównie dlatego, że akceptuje swój wygląd w stu procentach. Oczywiście, niemalże równocześnie z publikacją jej zdjęcia, pojawia się w sieci lawina komentarzy dotyczących wyglądu gwiazdy. Zwykle są to komentarze mocno niepochlebne. 

Dominika Gwit w letniej stylizacji wywołała falę negatywnych komentarzy

Jezu czy tylko ja nie widzę, że to wcale nie jest ani piękne... ani seksi... ani petarda. Nie hejtuje... Nie taka moja rola w tym komentarzu, ale ludzie, nie ma co zaklinać rzeczywistości. Żeby nie wiem ile pseudo komplementów zostanie tu napisane, rzeczywistość się nie zmieni to tak nie działa. Pani Dominiko życzę dużo zdrowa - napisał jeden z komentujących.

Nigdy nie uwierzę, że czujesz się dobrze w swoim ciele. Pamiętam programy, w których byłaś szczęśliwa wręcz promieniałaś, jak byłaś szczupła .Nie oceniam Twojego wyglądu, ale żal mi odchudzonej Dominiki i myślę, że jeszcze kiedyś ją zobaczę - zauważył ktoś inny. 

Dramat sukienka i jej nosicielka - napisał jeden z internautów.

To nie jest hejt. Wyglada pani tragicznie - napisał "życzliwie" jeden z komentujących.

Znalazły się jednak i pozytywne komentarze.

Pięknie Ci w tej sukience - napisała komentująca.

Ślicznie Ci w czerwonym! - twierdzi ktoś inny.

Podoba Wam się taka wakacyjna Dominika?

Przeczytaj więcej
Komentarze