18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to już Hejt MMA?

Linkiewicz czule o polskiej gwieździe: p*** z promotorami

13.04.2023  15:12
Linkiewicz czule o polskiej gwieździe: p*** z promotorami
Linkiewicz czule o polskiej gwieździe: p*** z promotorami Fot: Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz przeszła niezwykłą metamorfozę… jednak czupurny i skowyrny charakter pozostał bez zmian! Linkimaster przed Fame MMA 18 brutalnie uderzyła w rywalkę. Czy Ewa Brodnicka odpowie?

Czekacie na Fame MMA 18? Marta Linkiewicz na panelu przed galą już pokazała jaka jest waleczna i nieposkromiona. Ewa Brodnicka, choć jeszcze nie weszła do oktagonu z patoinfluencerką, już dostała kilka nokautujących ciosów prosto w wizerunek. Czy takie obelgi ujdą fance raperów z zespołu Rae Sremmurd płazem?

Fame MMA 18. Linkiewicz atakuje Brodnicką

Linkiewicz zarzuciła Brodnickiej, że „p*** się ze swoimi promotorami”. Nazwała również swoją rywalkę hipokrytką. Doczekamy się równie ostrej riposty?

Uważam, że Ewa jest hipokrytką generalnie. [...] Sama mówi otwarcie, że lepiej uprawiać seks za pieniądze, niż po prostu uprawiać ten seks. Pie*dolić się ze swoimi promotorami i generalnie same takie najlepsze mogłabym wymieniać. Żeby nie było, ja się tego dowiedziałam, kiedy zeszłam z tego panelu. Wcześniej o tym nie wiedziałam, no ale już wiem i uważam, że moja przeciwniczka jest po prostu hipokrytką – powiedziała Linkiewicz Pudelkowi.

Poza tym, Linkimaster znów opowiedziała, że sport to zdrowie. Przypomniała jak treningi mma wyciągnęły ją z alkoholu, narkotyków i patologii, dzięki czemu wygrała nowe życie. Zdaje sobie sprawę, że niektórzy mogą teraz uważać ją za nudną… ale ma to gdzieś!

Ewa Brodnicka odpowie Linkiewicz? Coś nam mówi, że najciekawsza wymiana ciosów będzie odbywała się przed wejściem do oktagonu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje