18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest zapowiedź Fame MMA

Linkiewicz do Godlewskiej: Jestem królową Polski

26.03.2019  22:09
Walka Godlewskiej i Linkiewicz może być najbardziej żenującym wydarzeniem roku
Walka Godlewskiej i Linkiewicz może być najbardziej żenującym wydarzeniem roku Fot: Youtube/Fame MMA

Walka Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz już w sobotę wieczorem. Panie nie dają o sobie zapomnieć. W sieci właśnie pojawiło się wideo zapowiadające ich walkę. Zgadza się, jest żenujące.

Do walki Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz dojdzie już w tę sobotę. Tymczasem panie po raz kolejny podgrzewają atmosferę. Tym razem do sieci trafiła wideo – zapowiedź walki.

Esmeralda Godelwska – prawdziwa dama?

Zwiastun otwiera Esmeralda Godlewska, która szykuje się do walki „robiąc się na bóstwo”. Mogłoby się wydawać, że jest prawdziwą damą. Co ciekawe, nie atakuje specjalnie swojej rywalki.

- Odnośnie mojej rywalki, wystarczy wejść w Internet i wyszukać pewne strony, na których sami możecie wyrobić sobie na jej temat jakąś opinię – tłumaczy.

Dalej oglądamy Esmeraldę w warunkach bojowych, podczas treningów i przygotowań do pojedynku.

Linkiewicz do Godlewskiej: Liż mi jaja

Nieco odmienną stylistykę wybrała Marta Linkiewicz. Jak tylko pojawia się na wideo oznajmia, że jest królową Polski. Dalej jest już tylko gorzej. W typowym dla siebie wulgarnym stylu zwraca się w stronę Godlewskiej.

- Ta walka lata mi koło c**ja, którego mam ponieważ jestem transem. Esmeralda, liż mi jaja – krzyczy do obiektywu kamery.

Fame MMA 3

Pojedynek Godlewskiej i Linkiewicz odbędzie się na gali Fame MMA 3 w najbliższą sobotę, 29 marca. To pierwszy tego typu damski pojedynek. Sądząc po zachowaniu rywalek walka może być jednym z najbardziej żenujących pojedynków roku. Plusem całej tej sytuacji może być fakt, że w ochraniaczu na zęby ciężko jest się komunikować werbalnie.

logo Tu się dzieje