18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro przed Fame MMA

Linkiewicz grozi Godlewskiej. "Ulana klucha, roz*ebię jej silikony"

22.03.2019  22:17
Marta Linkiewicz kontra Esmeralda Godlewska - to będzie najostrzejsza walka na Fame MMA 3
Marta Linkiewicz kontra Esmeralda Godlewska - to będzie najostrzejsza walka na Fame MMA 3 Fot: Facebook

Marta "Ryj" Linkiewicz nie daje o sobie zapomnieć. Walka na Fame MMA 3 z Esmeraldą Godlewską to okazja, by "doje*ać sobie fejm". Okazało się także, że Małgorzata Godlewska również nie może czuć się bezpieczna.

Marta Linkiewicz znowu atakuje. W jednym z najnowszych wywiadów powiedziała, że walka na Fame MMA 3 pozwoli jej "ogarnąć się i zrzucić masę". Jest pewna, że Esmeralda Godlewska zostanie zniszczona w oktagonie, chociaż "nie chce jej zabić". Przy okazji nazwała ją „starą chorą babą” i przypomniała, że jest 26-letnią matką, więc powinna reprezentować sobą wyższy poziom.

Okazuje się, że Linkiewicz ma doświadczenie „bojowe”. Wyznała, że ma sprawę za pobicie i toczyła walki po pijanemu nad Wisłą. To podobno ma wystarczyć, aby siostra Godlewska została zrównana z ziemią.

Laska będzie miała rozje*ane silikony – odgraża się Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz kontra Esmeralda Godlewska

Specjalistka od bliskich kontaktów z raperami dowiedziała się, ile ćwiczy „ulana klucha”, więc nie boi się o zwycięstwo. Zapewnia, że jej sposobem na sukces w oktagonie będzie „spokój ducha”. Podejrzewa, że Esmeralda zamiast ćwiczyć, pije wódkę. Ostrzegła także Małgorzatę Godlewską, że jeśli pojawi się na gali, może zostać pobita przez słynną Zuzię.

Mylą mi się te „szony” – powiedziała Linkiewicz, zastanawiając się, czy nie walczyć również z Małgorzatą Godlewską.

Koniec z seksem?

To może być szok dla fanów Linkiewicz i jej osiągnięć. Ogłosiła, że dorosła i dojrzała. Nie ma zamiaru zaliczać kolejnych czarnoskórych raperów. Nie ukrywa jednak, że po koncertach "jest zapier*ol".

Szokujący wywiad z Linkiewicz: