18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Psiapsi ją pstrykała

Linkiewicz fika nago! Hop na jednorożca!

20.07.2020  17:52
Linkiewicz nago i na mokro - ostra akcja ba basenie
Linkiewicz nago i na mokro - ostra akcja ba basenie Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Lata minęły odkąd Marta Linkiewicz przeżyła bardzo bliskie spotkanie w autokarze z członikami zespołu Rae Sremmurd. Od tamtej pory nieustannie ma pełne ręce roboty. W końcu przyszedł też czas na relaks po ciężkiej harówce. Na Instagramie fani Linkimaster mogli zobaczyć ją nago na basenie.

Marta Linkiewicz zaczęła karierę od przeginania pały, opisując Polakom swoje dobre stosunki z raperami. Później było m.in. śpiewanie, wciąganie narkotyków z klejnotów, walki na Fame MMA i ostre treningi. W końcu przyszedł czas na relaks. Nie mogło oczywiście obyć się bez kontrowersji. Pełnia lata, gorąco jak w autokarze koncertowym, więc zrzuciła ciuszki.

Linkimaster na golasa odpoczywa od...

Patoinfluencerka Marta Linkiewicz nago na basenie? Ten mokry sen jej fanów postanowiła urzeczywistnić „psiapsi” zawodniczki Fame MMA. Cyknęła fotkę na Instastories, gdy gwiazdka skakała nago do basenu. 

Marcie chyba fotka się nie spodobała, bo szybko zniknęła z Instagrama. W internecie nic jednak nie ginie.

W pewnym momencie Burek udostępniła też nagranie, na którym widać Martę "w stroju Ewy"... Na zaprezentowanym wideo można zaobserwować, jak roznegliżowana Marta przymierza się do skoku na dmuchanego jednorożca w basenie – pisze Pudelek.pl
Linkiewicz nago
Linkiewicz nago Fot: Instagram
Linkimaster na golasa
Linkimaster na golasa Fot: Instagram

logo Tu się dzieje