18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To nie będzie szybki numerek

Linkiewicz znowu na Fame MMA. Znamy rywalkę

15.05.2019  19:49
Marta Linkiewicz kontra Sexmasterka - ta walka na Fame MMA 4 to będzie szok
Marta Linkiewicz kontra Sexmasterka - ta walka na Fame MMA 4 to będzie szok Fot: Facebook.com/Linkiewicz Marta

Walka Marta „Ryj” Linkiewicz – Esmeralda Godlewska na Fame MMA 3 przeszła do historii, a wideo wciąż krąży po sieci. Linkimaster powraca i na kolejnej gali znów stanie w oktagonie. Jej przeciwniczka to tym razem Aniela Bogusz, czyli Sexmasterka / Lil Masti.

Marta Linkiewicz, czyli specjalistka od bliskich kontaktów z czarnoskórymi raperami, ostatnim razem zrobiła to w oktagonie w 47 sekund. Tym razem nie zanosi się jednak na „szybki numerek”. Patoinfluencerka na Fame MMA 4 w Częstochowie będzie musiała pokonać osobę tak jak ona zarabiającą na seksie. Jak podaje pudelek.pl, jej nowa rywalka to Sexmasterka.

Marta Linkiewicz kontra Sexmasterka

Linkiewicz już zapowiedziała koniec imprezowania i powrót do treningów. Walka na Fame MMA 4 może być wyczerpująca niczym noc w autokarze Rae Sremmurd. Sexmasterka, znana z piosenek „Poka sowe” i  "Głębokie gardło", sądząc z jej erotycznych opowieści na YouTube, ma niezłą kondycją fizyczną i również nie ma wstydu.

Czekamy na pierwszą konferencję Fame MMA 4. Ostatnio Godlewska i Linkiewicz sprawiły, że żenadometr nie wytrzymał, a teraz emocje mogą być jeszcze większe.

Sexmasterka  i walka na Fame MMA 4
Sexmasterka i walka na Fame MMA 4 Fot: Youtube.com/screen

Sexmasterka i teledysk "Głębokie gardło":

Sexmasterka - Poka Sowe - teledysk:

Sexmasterka testuje wibratory:

logo Tu się dzieje