Patologia

Linkiewicz udaje się na odpoczynek. Przy okazji promuje siostrę

29.06.2019  12:52
Linkiewicz udaje się na odpoczynek. Przy okazji promuje siostrę
Linkiewicz udaje się na odpoczynek. Przy okazji promuje siostrę Fot: Instagram/@linkimaster

Marta Linkiewicz musi odpocząć po tym, jak dostała łomot na Fame MMA 4. Na wyjazd zabiera ze sobą siostrę i przy okazji... nie zapomina jej promować.

Marta Linkiewicz to zdecydowanie najbardziej patologiczna patoinfluencerka ze wszystkich patoinfluencerów. Ostatnio okazała się być żyłą złota dla organizatorów Fame MMA

Kiedy w kilka sekund pokonała Esmeraldę Godlewską poczuła się gwiazdą. Pycha nie popłaciła i sama Linkiewicz w kolejnej edycji wydarzenia została koncertowo pokonana przez dawną SexMasterkę - obecnie Lil Masti. 

Marta Linkiewicz na wakacjach z siostrą

Po takim łomocie Marcie przyda się odpoczynek. Szybko doszła do właśnie takiego wniosku i postanowiła wyjechać. Chociaż Linkiewicz dzieli się na Instagramie wszystkim, co robi - czyli głównie imprezami - to na ogół nie pokazuje w mediach społecznościowych swojej rodziny.

Nie wiadomo np. czym zajmują się rodzice dziewczyny i co sądzą o jej działalności. Do tej pory nie było również wiadome, że Marta ma siostrę - teraz jednak wszystko się zmieniło. To właśnie ją zdecydowała się zabrać na wakacje i przy okazji zaprezentować na Instagramie. 

Myślicie, że siostra Marty tak samo podchodzi do życia? Być może niedługo wyrośnie nam na kolejną patoinfluencerkę, w końcu taka promocja ze strony Linkimaster na pewno zaprocentuje. Aby tylko nie okazało się, że wkrótce dziewczęta pobiją się w samolocie jak Godlewskie.

Z drugiej strony... byłby to widok bezcenny.

Przeczytaj więcej
Komentarze