Miłość jak oktagon

Linkiewicz wróciła do chłopaka. "Pupciuś się zreflektował"

Wojciech Kozicki
06.03.2023  20:46
Linkiewicz wróciła do chłopaka. "Pupciuś się zreflektował"
Linkiewicz wróciła do chłopaka. "Pupciuś się zreflektował" Fot: Instagram

Marta Linkiewicz ogłosiła, że wróciła do chłopaka. A przecież zawodniczka Fame MMA kilka dni temu ogłosiła dramatyczne rozstanie! Dlaczego LinkiMaster wróciła do „Pupciusia”?

Marta Linkiewicz, znana z bliskiej znajomości z członkami zespołu Rae Sremmurd, kilka dni temu ogłosiła dramatyczne rozstanie z partnerem. Zapowiedziała, że to koniec związku, bo „nie da się tłamsić”. W miłości jest jednak jak w autokarze czarnoskórych raperów, wszystko się morze zdarzyć. Zawodniczka Fame MMA ogłosiła, że znów są razem.

Drługa droga Linkiewicz. Od autokaru Rae Sremmurd do miłości

Linkiewicz na Instagramie ujawniła, że kilka dni po rozstaniu wróciła do chłopaka, chociaż miał to być definitywny koniec ich love story. Linkimaster tak wyjaśniła swoją decyzję…

Aj tam, kurła, ludzie się czasem kłócą. No wiecie, jak jest w tych związkach. Mówiłam tak, bo byłam zła na mojego pupciusia. Przyszłam do domu, rozładowałam negatywną energię na InstaStories. Teraz trzeba to wszystko odkręcić. A no wiadomo, że każdy woli kobietę-petardę niż szarą mysz spod kościoła. Pupciuś się zreflektował i jest zgoda – wyjaśniła Linkiewicz na Instagramie.

Niegdysiejsza koneserka wdzięków czarnoskórych raperów opublikowała wideo, na którym widać jak spaceruje z Pupciusiem po lesie. Czy to symboliczny przekaz, że zapuści w tym związku korzenie?

Czytaj także