18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła KIEDY

Lipowska odejdzie z "M jak Miłość". Decyzja zapadła

Wojciech Kozicki
26.06.2023  18:29
Teresa Lipowska odejdzie z serialu "M jak Miłość". Decyzja zapadła
Teresa Lipowska odejdzie z serialu "M jak Miłość". Decyzja zapadła Fot: Pawel Wodzynski/East News

To będzie koniec serialu „M jak Miłość”? Tak, dosłownie! Aktorka Teresa Lipowska ujawniła, że odejdzie z serialowego hitu TVP. Padła data kiedy gwiazda zniknie z obsady.

Aktorka Teresa Lipowska wreszcie podjęła decyzję. Barbara Mostowiak odejdzie z serialu „M jak miłość” na aktorską emeryturę. W serialu gra od 23 lat, a więc od samego początku telenoweli. Kiedy zobaczymy Teresę Lipowską ostatni raz z „M jak miłość”? Odpowiedź może być nieco zaskakująca...

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Emerytura powodem decyzji

Teresa Lipowska w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" przyznała, że z jej strony decyzja zapadła. Odejdzie z „M jak miłość” gdy… serial się skończy!

Dlaczego 85-letnia Teresa Lipowska wciąż chce występować w serialu „M jak Miłość” jako Barbara Mostowiak? Mówi wprost, że jej emerytura jest za niska i musi pracować, by przeżyć.

Ile emerytury dostaje Teresa Lipowska?

Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy.Ja mam małe potrzeby w tej chwili. I tak jak powiedziałam, gdybym miała tylko 2200 zł, to byłoby trochę ciężko, ale nie narzekam. Ja jestem optymistką, byle bym była zdrowa. To jest dla mnie najważniejsze

- wyznała Teresa Lipowska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje