18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktorka jak malowana?

Liszowska bez makijażu. To zdjęcie chwyta za serce!

03.09.2019  11:30
Joanna Liszowska bez makijażu - naga prawda o aktorce

Joanna Liszowska po raz kolejny zaskoczyła publikując nietypowe zdjęcie na Instagramie. Fani przekonali się jak wygląda polska gwiazda bez makijażu.

Joanna Liszowska znana jest z bujnej fryzury i ostrego makijażu. Pokazywała się już "bez włosów", teraz postanowiła zaprezentować na Instagramie jak wygląda bez makijażu. Dla porównania dodała też fotkę już po nałożeniu „tapety”.

Pod zdjęciem można przeczytać komentarze zachwyconych fanów, którzy pokochali aktorkę z serialu „Przyjaciółki” w naturalnej odsłonie. Okazuje się też, że to nie pierwsze takie odważne zdjęcie Liszowskiej i na jej profilu na Instagramie można znaleźć więcej zdjęć bez makijażu. Trzeba przyznać, na niektórych jest zupełnie nie do poznania.

A może takie zdjęcia to sposób na ratowanie wizerunku? Została mocno skrytykowana po udziela w festiwalu "Disco pod gwiazdami" w Białymstoku. Na imprezie Polsatu zaśpiewała piosenkę Zdzisławy Sośnickiej "Aleją gwiazd". Niedawno wydała też singiel "Into U".

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze