18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To się jej nie spodoba

Liszowska jest łysa? Fryzjer zdradził tajemnicę jej włosów

07.04.2019  14:36
Joanna Liszowska nosi peruki?
Joanna Liszowska nosi peruki? Fot: Instagram/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska nie będzie zbyt szczęśliwa gdy dowie się, co zrobił jej fryzjer. Kajetan Góra wygadał się, że piękne włosy aktorki nie są jej naturalną fryzurą.

Aktorka Joanna Liszowska może pochwalić się piękną, bujną blond czupryną. Długie, zadbane loki to jednak nie zasługa natury ani nawet odżywek i szczególnej pielęgnacji, a efekt pracy stylisty. Co więcej, włosy, które gwiazda prezentuje, wcale nie wyrastają z czubka jej głowy. To... peruka!

Fryzjer aktorki wygadał się, co tak naprawdę funduje na głowie swojej klientce. Co więcej, zdradził, że z podobnych usług korzysta wiele osób w showbiznesie, także na naszym rodzimym podwórku.

Liszowska nosi peruki

Góra wygadał się dość niechcący. Pod zdjęciem Liszowskiej na Instagramie dodał hasztag #wig, czyli dosłownie peruka. Czy to znaczy, że aktorka jest łysa, albo naturalnie nie ma na głowie zbyt wiele? Tego niestety nie wiemy. Wiemy jednak, że jak by nie było, jej stylista wykonuje całkiem dobrą robotę.

Peruki wykonuję ręcznie, a do zrobienia posługujemy się włosami najlepszej jakości, czyli niefarbowane, odpowiednio dobrane i przygotowane z należytą starannością. Dokładnie takie same noszą światowe gwiazdy, a od paru lat – nasze rodzime gwiazdy. Mocną stroną moich peruk jest ich naturalność –  zdradza fryzjer.

Joanna Liszowska
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska
Fryzury i włosy gwiazd - quiz
Rozwiąż quiz

Czyja to fryzura? Poznaj gwiazdę po włosach [QUIZ]

Fryzury i włosy gwiazd - quiz

Pytanie

Fryzury i włosy gwiazd
Fryzury i włosy gwiazd Fot: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Czyja to fryzura?

Czytaj także