18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lord Kruszwil atakuje TVN. "Szkoda, że dyrka nie została zgwałcona"

Redakcja
01.03.2019  14:34
Lord Kruszwil atakuje programy i paradokumenty TVN. Seks, przemoc i patologia? Krytykuje  „Szpital”, „Ukryta prawda”, „Szkoła”,  "Agent Gwiazdy", "Azja Express"
Lord Kruszwil atakuje programy i paradokumenty TVN. Seks, przemoc i patologia? Krytykuje „Szpital”, „Ukryta prawda”, „Szkoła”, "Agent Gwiazdy", "Azja Express" Fot: Youtube.com/Lord Kruszwil

Stacja TVN pokazała w programie „Uwaga! Po uwadze” materiał o tym, jak szkodliwy wpływ mają polscy youtuberzy i patostreamerzy na dzieci. Nastąpił odwet. Lord Kruszwil nagrał odpowiedź w formie wideo.

TVN kontra Lord Kruszwil. Youtuber sparodiował popularny program stacji. Twierdzi w nim, że to właśnie TVN demoralizuje dzieci. Seriale paradokumentalne takie jak „Szpital”, „Ukryta prawda”, „Szkoła” i „19+” jego zdaniem mają negatywny wpływ na młodzież.

Patologia w telewizji

Lord Kruszwil przytoczył komentarze internautów na temat paradokumentów. Komentowali oni m.in. sceny seksu i bójek. Jeden z wpisów na temat gwałtu na uczennicy brzmiał „szkoda, że dyrka nie została zgwałcona”. Zwrócił uwagę, że dzieci gloryfikują przemoc pokazaną w telewizji.

Urywki tych programów są dostępne w serwisie YouTube. Najmłodsi są spragnieni tego, czego jeszcze nie doświadczyli. TVN dostarcza im takich seriali i tym samym napędza najmłodszych, aby jak najszybciej spróbowali seksu – powiedział Lord Kruszwil.

Kruszwil zaapelował do rodziców, aby przyjrzeli się temu, co oglądają ich dzieci. Jako przykład pokazał sceny seksu w serialach TVN.

Oberwało się także takim programom jak „Agent gwiazdy”, „Azja express” i „Ameryka Express”. Kruszwil zrzucił im, że uczestnicy są w nich upokarzani i promują znęcanie się nad ludźmi.

Filmy Kruszwila - patologia?

Warto przypomnieć, że sam Kruszwil święty nie jest. Proponował ludziom na ulicy rozbieranie się za pieniądze, golił ich na łyso i sam uprawiał seks przed kamerą podczas testu prezerwatyw. Podczas jednego z filmów płacił dziewczynom za całowanie się. Sam też rozbierał się publicznie. W jego filmach wulgaryzmów nie brakuje.

 

Lord Kruszwil kontra programy TVN: