18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastoletni król internetu uczy prestiżu. Lord Kruszwil podjął się nowego wyzwania

Redakcja
29.03.2018  14:44
Kruszwil
Kruszwil Fot: facebook.com / Kruszwil, youtube.com / Kruszwil

Sprawdził, czy jest możliwe przeżycie dnia, wydając 100 zł.

To prawdziwy król Internetu. W rzeczywistości nazywa się Marek Kruszel i jako Lord Kruszwil robi od lipca 2017 roku zawrotną karierę w sieci, ucząc prestiżu.

Jak podaje spidersweb.pl, kanał 16-latka ze Szczecina to odpowiedź na dylematy bogacącej się młodzieży i ciekawa alternatywa dla popularnych youtuberów, którzy w sieci publikują poradniki na temat tego, gdzie kupić dany produkt taniej. Z kolei Lord Kruszwil wprowadza młodych w świat lansu i przepychu.

kruszwil
kruszwil Fot: facebook.com / Kruszwil

Youtuber dla bogaczy 

Jego filmy stanowią swego rodzaju przewodnik po życiu, kulinariach, rozrywkach, zakupach czy inwestycjach dla pławiących się w luksusie polskich nastolatków. Na swoim kanale ze stoickim spokojem uczy m.in. "jak prestiżowo poderwać dziewczynę", "jak zrobić ekskluzywne śniadanie" czy "prestiżowy posiłek dla kota".

Jego widzowie z zapartym tchem obserwują kolejne warstwy kawioru nakładane na kilkadziesiąt plastrów wykwintnego sera z Francji i ekologicznej sałaty obmytej wodą z góry lodowej w cenie 350 złotych za litr.

Markowi towarzyszyli też podczas kąpieli w blasku ekskluzywnych świec w 200 litrach ciepłego mleka aromatyzowanego whisky. Obserwowali też, jak smażył, wysadzał w powietrze czy podpalał popularne „świeżaki”.

Lord Kruszwil wyraził też wdzięczność Narodowemu Bankowi Polskiemu za wprowadzenie do obiegu banknotów o nominale 500 zł. Dzięki temu może na co dzień nosić przy sobie drobne, a jego portfel nie jest już tak wypchany „setkami”, którymi też często się podciera.

Czy można przeżyć dzień za 100 zł?

Pod koniec marca Marek podjął się wyzwania rzuconego mu przez jednego z widzów. Youtuber miał przeżyć jeden dzień, nie wydając więcej niż 100 zł. Ten i inne filmy Lorda przyniosły mu ogromną sławę i rzesze fanów.

Chłopak uzbierał już prawie 650 tysięcy subskrypcji w serwisie Youtube. Sława wiąże się też z ogromnym hejtem. Wierni fani tłumaczą jednak, że chyba nie wszyscy zrozumieli, że Kruszwil robi sobie "prestiżowe" jaja z dzisiejszej młodzieży.

Zobacz, jak się umyć wg Lorda Kruszwila:

Zobacz, jak przygotować kanapkę do szkoły:

Zobacz, jak prestiżowo zacząć rok szkolny:

Zagłosuj

Śmieszy cię Kruszwil?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze