18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego jej nie wybaczą

Ludzie WŚCIEKLI na Lewandowską! „Dla łatwowiernych i nieświadomych”

21.11.2022  15:44
Anna Lewandowska w ogniu krytyki
Anna Lewandowska w ogniu krytyki Fot: Instagram annalewandowska, Grzegorz Michałowski/East News

Anna Lewandowska całą karierę promuje zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie. Dlatego wylał się teraz na nią straszny hejt, gdy rozpoczęła promowanie napojów energetycznych, mimo że nie są one niezdrowe.

W internecie rozgorzała burza po tym, jak Anna Lewandowska zaczęła promowanie nowych produktów swojej marki spożywczej Foods by Ann. Lewandowska zbudowała swój majątek właśnie m.in. na swoim biznesie oferującym zdrową żywność, głównie przekąski. Internauci mają problem, ponieważ nowe produkty to napoje energetyczne, które w kontekście zdrowego odżywiania kojarzą się bardzo negatywnie. Na nic tłumaczenia Anny Lewandowskiej, że jej produkt jest zarówno zdrowy, jak i zawierający kofeinę (jak np. kawa, yerba mate, guarana).

Kontrowersyjne „Cieszynki”

Niedawno w ofercie Foods by Ann pojawił się napój energetyczny o nazwie „Cieszynki”, co jest zapewne nawiązaniem do popularnego określenia na sposób celebrowania przez piłkarzy gola. Produkt był dość intensywnie promowany przez zarówno Roberta, jak i Annę Lewandowskich, lecz teraz spotkał się z falą krytyki. Internauci zarzucają Annie Lewandowskiej hipokryzję, ponieważ „promuje energetyki”, choć ta raczej, jak wynika z jej słów, proponuje dla nich zdrową alternatywę.

Niestety skojarzenia są zbyt silne. „Napój energetyczny jest zdrowy?”, „Ile jest cukru w tych cieszynkach?”, „Zdrowe przekąski, napój energetyczny – wybierz jedno”, „Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych”, piszą rozhisteryzowani użytkownicy mediów społecznościowych.

Lewandowska wyjaśnia różnicę

Lewandowska zwróciła uwagę na tę burzę i postanowiła rozpocząć proces edukacyjny polskiego konsumenta. Określiła czym różnią się popularne energetyki od jej „Cieszynek”.

Chciałam wam tylko powiedzieć, że dostępne na rynku napoje energetyczne składają się głównie z wody, później dodatkami są cukry i kofeina (przeważa ta nienaturalna), aromaty (też w większości nienaturalne), tauryna i witaminy (mieszanka witamin syntetycznych). Popularne napoje energetyczne o pojemności 250 ml to dodane 5 łyżeczek białego cukru.

- napisała Lewandowska o najpopularniejszych na rynku energetykach.

Napoje w ofercie Levann to lepszy wybór. Napoje energetyczne skomponowaliśmy głównie z soków i dodaliśmy do nich naturalną kofeinę pozyskiwaną z zielonych ziaren kawy i guarany. Nie dodajemy do naszych napojów cukru, cukier w napojach pochodzi ze składników (soków)

- w ten sposób opisała swoje „Cieszynki” Anna Lewandowska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także