18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie mordobicie

Uczestnik wrócił do Big Brothera. Ma misję

13.05.2019  16:06
Big Brother lekceważy decyzje widzów - Łukasz wrócił do programu
Big Brother lekceważy decyzje widzów - Łukasz wrócił do programu Fot: Youtube.com/tvnpl

„Big Brother” znowu szokuje. Okazuje się, że na nic głosowanie widzów i nominacje, bo z programu można odpaść i do niego wrócić. W domu Wielkiego Brata znów pojawił się Łukasz Darłak. Do tej pory to uczestnicy reality show byli karani za łamanie zasad, a tymczasem to Wielki Brat działa wbrew ustaleniom.

Nowy „Big Brother” jest pełen niespodzianek. Ogłoszono nominacje, widzowie wysyłali smsy, ale to wszystko na nic, bo z programu dobrowolnie odeszli kolejni uczestnicy. Tym razem weganie Justyna i Paweł zdecydowali się zrezygnować z udziału w reality show.

Łukasz Darłak wrócił do Big Brothera

Wielki Brat nie zamierza jednak pozwolić, by w willi zrobiło się pusto. Niedawno z programu odpadł kontrowersyjny Łukasz Darłak, a w niedzielę 13 maja wrócił do niego podczas "Big Brother Arena". Ma misję. Wkrótce odbędzie się walka bokserska, a przeciwnikiem "byłego-ponownego" uczestnika będzie Oleh. Czy TVN chce w ten sposób konkurować z Fame MMA?

To może być rzeź w ringu. Łukasz przyznał, że nigdy w życiu się nie bił. Tłumaczył, że jest pacyfistą i brzydzi się przemocą. Niektórzy internauci twierdzą jednak, że to sam Wielki Brat takimi pomysłami i decyzjami zapewnił sobie samobójczy nokaut.

Łukasz był niezbyt lubiany przez uczestników programu. Uważali go za brudasa i nazywali „ciepluchem” ze względu na orientację seksualną. Teraz może zrobić się gorąco, bo jego miejsce w łóżku obok Magdy zajął Oleh i zaczęło między nimi iskrzyć.

Widzowie w komentarzach piszą, że są wściekli, bo ich decyzja została zlekceważona przez producentów programu. Niektórzy apelują nawet, by zwrócono im pieniądze za wysłane smsy.

Łukasz Darłak znowu w Big Brotherze:

Czytaj także