18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest zabawa

Znana aktorka pokazała PIERSI na rozdaniu nagród! Wielki skandal w USA

14.06.2023  09:18
Lupita Nyong'o pokazała piersi na rozdaniu nagród
Lupita Nyong'o pokazała piersi na rozdaniu nagród Fot: Rex Features/East News

Lupita Nyong’o, laureatka Oscara i gwiazda produkcji Marvela, na rozdanie teatralnych nagród Tony przyszła w samych spodniach i z praktycznie odkrytymi piersiami. Ona sama określiła to „bezwstydnym doświadczeniem”.

Pochodząca z Kenii amerykańska aktorka Lupita Nyong’o podbiła świat swoją rolą w filmie „Zniewolony” z 2013 roku. Wówczas za jej rolę niewolnicy otrzymała m.in. nagrodę Oscara za najlepszą drugoplanową rolę żeńską. Od tego czasu zachwycała nas nie tylko nieskazitelną urodą, ale także kolejnymi wspaniałymi rolami. Pojawiła się później choćby w „Czarnej Panterze” z serii Marvela oraz w horrorze „To my”.

Teraz aktorka znowu zaszokowała cały świat. Ba, można w tym wypadku mówić o prawdziwej terapii szokowej! Lupita Nyong’o pokazała się bowiem de facto topless na rozdaniu Tony Awards 2023, najważniejszych nagród teatralnych. Miała na sobie odlany ze swojego ciała napierśnik, który wiernie odwzorowywał jej klatkę piersiową.

Bezwstydne doświadczenie poza ciałem - Tony Awards 2023. Jestem zaszczycona, pokorna, wzmocniona i zmotywowana do założenia tego napierśnika stworzonego przez Mishę Japanwalę, który odlała i uformowała go z mojego ciała

- napisała aktorka w mediach społecznościowych.

Lupita Nyong’o całkiem nago na Tony Awards 2023. Zobacz zdjęcia [FOTO 18+]

„Nagi” strój Lupity Nyong’o jest prawdziwym znakiem czasów. Ostatnio aktorki i modelki coraz częściej pojawiają się w miejscach publicznych w ubraniach, które odkrywają ich części intymne. W ostatnim czasie nagie piersi pokazała choćby Kendall Jenner.

Nyong’o podziękowała artystce, która stworzyła jej napierśnik i jednocześnie wezwała swoich fanów do obserwowania jej dzieł w sieci. Misha Japanwala jest pakistańską projektantką mody, której prace eksplorują ciałopozytywność i samoakceptację. Wiele z jej dzieł tworzy realistyczny obraz ciała.

„Nagie” zdjęcia Lupity Nyong’o znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Lupita Nyong'o na Tony Awards 2023
Lupita Nyong'o na Tony Awards 2023 Fot: Rex Features/East News
Lupita Nyong'o na Tony Awards 2023
Lupita Nyong'o na Tony Awards 2023 Fot: NDZ/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News

logo Tu się dzieje