18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

podjął radykalne kroki

Musiał na odwyku! Nie miał już wyjścia, jego życie zmieniło się w piekło

02.10.2019  16:25
Musiał na odwyku! Nie miał już wyjścia, jego życie zmieniło się w piekło
Musiał na odwyku! Nie miał już wyjścia, jego życie zmieniło się w piekło Fot: Instagram/Maciej Musiał

Aktor Maciej Musiał zrozumiał to, czego nie rozumie wielu ludzi - poczuł, że ma problem i postanowił z nim walczyć. Zdecydował się na odwyk i teraz zawzięcie walczy z uzależnieniem.

Alkohol, papierosy, narkotyki... z tym kojarzy nam się uzależnienie. Ale łatwo uzależnić się też od innych rzeczy, które dla naszego zdrowia mogą być równie niebezpieczne.

Ostatnio o swoim wielkim uzależnieniu opowiadał na przykład Tomasz Sekielski. Dziennikarz przyznał, że ze stresem radził sobie jedząc i szybko od jedzenia się uzależnił. Teraz musi walczyć z zagrażającą jego życiu otyłością.

Musiał już musiał. Poszedł na odwyk

Z zupełnie innym problemem mierzy się Maciej Musiał. Aktor ma ostatnio sporo na głowie. Robi karierę już nie tylko w Polsce - odkąd zagrał w serialu Netflixa, dostaje oferty także spoza naszej granicy.

Musiał nie ma za dużo czasu, a to, co mu zostawało, przeznaczał na używkę. Jaką? Z podobnym problemem boryka się wielu ludzi w jego wieku, a także dużo, dużo młodszych. Musiał uzależnił się od smartfona.

O swoim problemie i tym, że postanowił z nim walczyć, opowiedział w "Fakcie".

Ostatnio podczas kręcenia serialu zrezygnowałem z korzystania z mojego smartfona. Od razu poczułem, że mam inne zawieszenie w rzeczywistości. Zauważyłem, że w tym czasie inaczej patrzyło mi się w oczy drugiej osobie. To było naprawdę niesamowite doświadczenie - mówił.

Maciek z dnia na dzień odłożył telefon, a teraz zachęca do tego innych. Zdecydowalibyście się na taki krok? Jeśli nie, pomyślcie... może to znak, że i Wy jesteście uzależnieni.

logo Tu się dzieje