18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popularny aktor jako "Alojzy"

Macierewicz u Vegi? Szykuje się gejowska scena

Wojciech Kozicki
27.06.2019  17:40
Patryk Vega znowu szokuje - Janusz Chabior zagra polityka geja
Patryk Vega znowu szokuje - Janusz Chabior zagra polityka geja Fot: Facebook, Instagram/Patryk Vega

Patryk Vega i jego nowy film „Polityka” mają uderzyć przed wyborami w polskich polityków. Reżyser publikuje w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia i sceny z filmu. Tym razem na celowniku znalazła się Antoni Macierewicz (chyba).

Patryk Vega odgraża się polskim politykom i publikuje kolejne sensacje z planu filmu „Polityka”. Tym razem pokazano postać Alojzego, który do złudzenia przypomina Antoniego Macierewicza. Zagra go Janusz Chabior.

Aktor w wywiadzie dla „Onetu” przyznał, że postać jest inspirowana prawdziwym politykiem. Scena z nim ma być wyjątkowo kontrowersyjna, bo Alojzy najwyraźniej będzie chciał dobrać się do młodszego kolegi. Szykuje się więc scena erotyczna? Jego obiektem westchnień będzie postać przypominająca Bartłomieja M., znanego jako "Miś".

Chabior twierdzi, że nie wie jak będzie wyglądał film i wszystko zależy już od montażysty. Przypominamy, że montaż „Polityki” trwa w Azji, bo jak twierdzi Vega, w Polsce usłyszał groźby i sugestie, by zmienić datę premiery.

Chabior zapewnił, że grana przez niego postać nie będzie miała nic wspólnego ze Smoleńskiem i nie współpracuje z Rosją.

Przeczytaj więcej
Komentarze