Brutalne wideo

Nowy teledysk Madonny. Rzeź, trupy i samobójstwo

Wojciech Kozicki
28.06.2019  12:57
Nowy teledysk Madonny - czy cenzura zdejmie go za krew i przemoc?

Madonna znowu stawia na kontrowersyjny teledysk. Królowa popu zaprezentowała klip do piosenki „God control”, w którym podczas strzelaliny w klubie krew leje się strumieniami. Czy rzeź i martwe ciała zostaną usunięte z YouTube’a?

Najnowsza płyta Madonny „Madame X” może liczyć na spory rozgłos, bo właśnie ukazał się teledysk do singla „God Control”. Wokalistka poprzez drastyczne sceny chciała zaprotestować przeciwko atakom z użyciem broni. Jak podaje radiozet.pl, obraz może być nawiązaniem do strzelaniny  w klubie w Orlando w 2016 roku. Zginęło wtedy 50 osób.

Nowy teledysk Madonny to krwawe sceny rodem z filmu „Kill Bill” lub „John Wick”. Widzimy w nim martwe i zakrwawione ludzkie ciała, a zamachowiec w końcu popełnia samobójstwo, wkładając sobie broń do ust i strzelając. Wcześniej jednak dokonuje masakry za pomocą karabinu maszynowego.

Madonna apeluje, by zacząć kontrolę broni w USA i uhonorować ofiary strzelanin. Chce, by piosenka i kontrowersyjny teledysk były „sygnałem do przebudzenia”. Zachęca również do wpłacania pieniędzy organizacjom zajmującym się problemem broni i przemocy.

Madonna i teledysk do "God control":

Przeczytaj więcej
Komentarze